Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Защо преподавателите ми непрекъснато ме пращат в графа "непоправима"?
"непоправима" - 5 (38.5%)
"неконцентрирана" - 7 (53.8%)
"хиперактивна" - 1 (7.7%)
Общ брой гласове: 11

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Защо преподавателите ми непрекъснато ме пращат в графа "непоправима"?  (Прочетена 1665 пъти)
sisi_peroto
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« -: Февруари 28, 2010, 01:17:06 »

Наистина непонятно ми е защо непрекъснато ми се повтаря от 1, до 12 клас та и сега в академията, че съм непоправима! Съвсем на скоро разбрах, че съм от индиговите деца, аз за себе си все още немога д аповятвам, но каквото и да си говорим на всички тестове ми излиза най-маскималното потвърждение, че съм от тези дечица. Това, което прочетох като литература за нещата, в които вярват този вид деца-АБСОЛЮТНО се препокриват с моите възгледи относно живота. Аз се занимавам с изкуство от както се помня, и съм учила в приложното училище, а преди това в 93-то СОУ. В момента уча в Художествената академия. Преди много се биех и все с момчетата, главно когато се заядат с някого, не толкова заради самата мен, заради което все на моята майка и се оплакваха. Все аз бях буйната, все аз бях безконтролна. Тогава първата ми учителка по рисуване беше единствената, с която можех д аис говоря нормално и тя д аме изслушва и д аме разбира. Аз съм такъв човек, че не признавам "етикирания авторитет". За мен авторитен човек е такъв, който наистина сама съм се убедила, че е качествен на първо място като човек, от там нататък като преподавател или какъвто е. След това в гимназията също се биех, но вече бях в своята среда и бързо ми отмина "побойната вълна". Там пък имах проблеми с калса си, защото се движех се с преподавателоте си, по простат причина, че те винаги са ми били по-интересни като личности, заради неповърхностното си мислене и конвергенцията, която птотича между мидленето ни. Най-честата реплика пък която чувах там(в СХУПИ), беше за специалнат ми енергия в рисунките. Там научих много неща, тъкмо се измъкнах от света, в който ме обвиняваха, че съм "непопрваима" и от половин година насам отново попаднах в такава ситуация. Само слушам, колко съм немърлива, въобще не съм спазвала нормите, не съм правела задачите, които са ни се давали по начина по който ги искат, правила съм си в общи линии каквото си ми скимне и на мен си ми харесва. Това все пак незначи, че не турпя градивна критика, но просто едно нещо, ако не съм съгласна как се преподава е нормално да не го уча и да се абстрахирам от него. Незнам аккво д аправя, неиздържам вече д аме правят на гъз всеки път, когато отида в определени часове, проблема е, че немога да си трая и акквото си мисля го казвам, независимо дали ред мен седи връстник или професор, естествено не го поднасям в най=просташката му форма. Усещам, че мотивацията ми за ходене в академията супер бързо започна да се изпарява и незанм какво да правя. Не ми е интересно вече, защото всеки път като отида си има определени хора които си ми се зъбят непрекъснато.  Та ми е много тъжно, кажете,а ко сте се сблъсквали с такова нещо някога как сте реагирали. Аз за себе си имам идеален подход, който ме удоволетворява, но може да заегна много хора и неискам. Нахлуват ми иначе много идеи  глават, но нито една не е крайно точна за ситуацията в която се намирам.
Активен
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #1 -: Февруари 28, 2010, 19:36:04 »

Ами...и аз все още уча,но съм намерила начин по който да ми мине всичко гадно от хората около ми.Една дума-приятели.Може да е съседът ти,учител а защо не и майка ти или баща ти?Не казвам че имам от най-верните приятели...но е хубаво да знаеш че все някой ти пази гърба.Надявам се да съм ти помогнала! Усмивчица
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #2 -: Декември 06, 2010, 20:56:55 »

Аз пък защо съм непоправима, а ме смятат за една от най-послушничките Веселяк Непонятно ми е Веселяк
    Активен
    DanDan
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #3 -: Юни 02, 2011, 01:39:00 »

Споко мацка, и аз бях така, но в сферата на изкуството това е добре, защото нали ти е ясно, че ти сама ще се продаваш и менджиръш и маркетинг и тн. цяла коорпорация в една личност :П. И се радвай, че си индиго, иначе шансове почти никви нямаш (и аз съм в тази сфера, ама малко в по-глобален аспект). И понеже от 17 годишна ходя на определени лекции в академията, там всички сте си агресорчета Усмивчица, кои скрити, кои явни Усмивчица.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright