Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: K- Pax/ К- Пакс  (Прочетена 1623 пъти)
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « -: Февруари 28, 2010, 00:48:29 »

Преди малко изгледах този филм и съм още под въздействието му.
    Невероятно смислен филм, който те кара да се замислиш за нещата от живота. Носи доста силно послание и поучение.

K-PAX

Още една силна роля на Кевин Спейси. След като изгледаш този филм, все още си в загадка, дали Прот е психично болен или действително е извънземен... Но абстрахирайки се от този въпрос, остава любов и надежда в сърцата на всички, докоснали се малко или много до комплицираната същност на героя. Простички въпроси и твърде сложните ни отговори. Дали ще намериш своя К-пакс, знаеш ли кое ти е най-скъпо и вярваш ли наистина в нещо? Ако си отговориш на тези въпроси искрено, може би онзи страх от ежедневното ще нахлуе за 5-10мин. в сърцето ти и ще пожелаеш да направиш някаква, макар и малка, промяна...

"Bие, хорaтa, или поне повечето от вaс, се придържaте към политикaтa "око зa око" и "живот зa животa", известнa във Вселенaтa кaто пълнa глупост. Baшите Будa и Христос сa били нa съвсем друго мнение, но никой не им обърнaл внимaние, нито будистите, нито християните. Bие, хорa... Не е зa вярвaне, че още съществувaте."

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=UfcbshzkvUs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UfcbshzkvUs</a>
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #1 -: Февруари 28, 2010, 01:54:05 »

Да много е готино филмчето гледал съм го има смисъл много.
    Сега се сетих защо ми вика моя мениджър,че съм от К-пакс,бях забравил за филма.Хахахаха Ухилен Веселяк Веселяк Веселяк
    « Последна редакция: Февруари 28, 2010, 02:13:34 от AMAZING » Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright