Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Имам няколко въпросчета :)  (Прочетена 1100 пъти)
Denny Baby
Denny
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

• Град: София
  • Сън или Реалност ?!?

« -: Февруари 25, 2010, 20:23:12 »

Ами така,нова съм в сайта ... И имам няколко въпроса,на които се надявам някой да ми отговори.Ще се радвам да чуя различни мнения Усмивчица
    Ето ги въпросчетата ми :
    Как да разбера дали със сигурност съм индиго?!
    В смисъл има ли нещо,по което се определя точно,защото аз направих някакъв тест и ми излезе,че съм индиго,ама малко ме съмнява,че теста ще ме определи в някаква категория.Четох тука из форума,че индигота-та просто си знаят,че са такива.Сичко ок,само,че аз нищо не мога да разбера.В смисъл написах,че имам няколко въпроса,а въпроси всъщност постоянно изникват в съзнанието ми.С всяка изминала минута добявам някой нов въпрос към репертоара си,така да се каже.Например,ох,добре ... ако не можете да ми отоговорите дали съм индиго или не съм и как да разбера,не го правете,по голямо значение ще има ако ми отговорите на "странните" и "глупавите" ми въпроси,както казва всеки,на когото ги задам.Надявам се,че поне вие ще ме разберете.Дам,започвам.Та,добре де,ние съществуваме или всичко е една илюзия,сън,грешна представа може би?Ние съществуваме ли физически погледнато или сме само дух и съзнание?Мисля си,че сме съзнание,дух,сила,енергия,нещо.Нещо духовно,не физическо,не материално.Ама,може би съм луда.Сама се питам луда ли съм или съм просто различна.Има толкова много въпроси,че ох абе не мога да се изразя,смисъл знам ги чувствам ги задавам си Non-stop ама сега просто не мога да ги задам.Просто се питам какво сме ние,защо съществуваме,къде отиваме,къде сме, сега,от къде идваме,истина ли е всичко или просто грозен фалш и излюзия,защо сме такива,каквито сме всъщност.Понякога само се питам само Защо,Как,Кога,Какво,единствено тези думи.Значи мисля,че съм такава,каквато да съм,чудя се защо другите не са като мен и защо тези,които мислят и се чувстват по различен начин се считат за нормални,а на мен ми лепват етикета "откачалка",а аз просто смятам,че съм "правилна" за себе си.За мен начина ми на мислене е правилен.Все пак всеки е прав сам за себе си.Не знам какво повече да кажа,въпреки че винаги имам какво да кажа и не могат да ми затворят устата по принцип.Но ще се спра до тук.Просто искам да разбера какво мислите вие за горе написаното Усмивчица

Са тва,дето ше го постна не знам дали ше го разберете,ама се едно,аз просто искам да го постна,пък вие,ако искате го четете
    Писах го снощи  Усмивчица

"Аз съм във всичко и всичко е в мен.Не виждате нищо,гледате с очите,гледам с душата.Имам всичко.Имам себе си.Мога всичко.Знам всичко.Имам въпроси,имам отговори,има гатанки,има "чудеса" и "случайности" за вас,за мен - реалност,нищо не е случайност.Истините на живота са много,но се осъзнават само с душата.Всичко е живо.Всичко е стойностно.Всичко е истинско.Всичко е във всичко.Всичко е свързано.Не осъзнавате истината,не разбирате себе си,не искате сами да си помогнете.Гледам с душата.Живея с душата.Сама съм,няма хора,аз съм душата.Не осъзнавате истината - ние не сме плът,ние сме дух.Ние сме това,което сме.Какво сме ние?Защо живеем?Защо живея аз?Не ме слушате,когато ви обяснявам истината.Не искате да ме разберете. Егоисти. Аз съм непукист. Обичам моя свят. Трябва да се промените.Трябва да слушате внимателно.Да се вгледате внимателно.Повярвайте.Аз съм във всичко и всичко е в мен.
    Сама съм.Никъде съм.Не се чувствам там,където трябва да съм.Къде съм и защо съм тук?Защо не се чувствам на мястото си? Никога не е било, а сега ще бъде.Повърхностни сте,егоистични,себични,глупави.Не осъзнавате истината.Не мога да я обясня.Не мога да се изразя.Разбирам го,мисля го,чувствам го,не мога да го кажа.Душата ми е свободата.Езика са ми оковите.Свободата ми заключена е. Идва.Нещо е.Близо е.Идва насам. Начало,край,нещо.

Родих се … защото пожелах
    Родих се … защото разбрах
    Родих се … разбрах,че сте в опасност
    Родих се … искам да ви спася
    Родих се … сама

Иска ми се … да ме разберете
    Иска ми се … да можехте да го прочетете
    Иска ми се … да можехте да осъзнаете
    Иска ми се … а аз съм птичка заключена в клетка
    Иска ми се … а аз съм свобода заключена в окови
    Иска ми се … да можех да го изрека
    Иска ми се …  а не мога

Ще умра … ще бъда разбрана
    Ще умра … знам,трябва ви време
    Ще умра … знам,всичко ще разберете
    Ще умра … когато всичко свърши
    Ще умра … готова за смъртта "

Добре ... осъзнах,че знам отговорите на въпросите.Я кажете какво мислите по темата.Знам,че е някво гадно написано,ама толкова бързах да го напиша (в тетрадката,не тука) и не съм го осмисляла,виждах само некви думички на стената и си ги пишех (тук-таме някой израз)  Ухилен
    Активен

... Сън и реалност често попадат от една страна.Сънувал реалност и сънувал в реалността ... Самия израз "Абсолютно щастие" носи тревога.Това,че срещу теб е най-добрия,не значи не мога ...
    Бисолини Усмивчица
    izida
    Гост
    « Отговор #1 -: Февруари 25, 2010, 20:41:58 »

Denny Baby, дравей,
    мисля, че отлично си си отговорила на повечето въпроси
    Добре дошла!
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #2 -: Февруари 25, 2010, 20:49:21 »

И от мен добре дошла, Denny Baby!

Изида е напълно права, ти си си отговорила на повечето въпроси.
    Активен
    Icko
    Гост
    « Отговор #3 -: Февруари 25, 2010, 21:05:16 »

Като цяло сама си отговорила, но дали разбираш тези отговори? Можеш ли да вникнеш в тяхната същност?
     На прав път си поела, щом въпроси точни задаваш ти. Но до отговор да достигнеш, нужно е един по един да бъдат зададени те. Нека капка по капка океанът се роди и така смисълът да откриеш ти Усмивчица.
     Сигурен, човек може да бъде, когато установи това, което желае със своите сетива. За това, сигурна напълно можеш да бъдеш само, когато сама видиш своята аура. Тестове сигурно всякакви има, но точен отговор не могат да ти дадат. Самонаблюдвай се и почувствай какво дете си ти. Отговорите на твоята Душа и Духовен наставник идват като мисъл - усещане, идеи. За това имаме своите чувства и чрез тях развиваме се ние.
    Активен
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 227

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« Отговор #4 -: Февруари 25, 2010, 21:10:05 »

Добре дошла, Дени! Виж, според мен не трябва да се питаш дали си индиго, а какво си отвътре. Не е нужно да си индиго, за да помагаш на другите, за да имаш мисия. Както написах и в другите теми: първо трябва да притежаваш волята, второ смелостта и трето силата. А на всичкото отгоре основата на тези неща е любовта. Надявам се да съм ти помогнала! А и за другите си въпроси ще ги откриеш сама(както си направила с някои от тях), когато ти дойде времето, само малко търпение.
    ПС: Напиши нещо за себе си в тема "Да се запознаем". Ето и линкът: http://indigota.com/index.php?topic=397.0 И много харесах това, което си написала, написано е отлично. Напълно нормална си.
    « Последна редакция: Февруари 25, 2010, 21:35:14 от zuzi7o » Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright