Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Много съм объркана...  (Прочетена 1083 пъти)
OnlyGodCanJudgeMe
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« -: Февруари 23, 2010, 18:38:39 »

Здравейте,
много се радвам, че най-накрая открих място, където мога да споделя това, което ме притеснява от доста време. Аз съм на 15 години, скоро ще навърша 16. От както се помня се чувствам по-различна от другите. Чувствам какво ще се случи след време, чувствам когато някой е болен, тъжен, уморен, щастлив... Напоследък се изморявам много, по принцип съм много активна и през деня не се спирам, но вечер мога да си легна в 7-8, което за връстниците ми е много странно. Това, което най-много ме подтикна да пиша тук е поредица от случки на скоро. На няколко пъти ми се е случвало да имам ужасно главоболие, вьобще да се чувствам много отпаднала за 1-2 дни. Веднъж бях с ужасно главоболие цял ден, вечерта сънувах ужасни кошмари. Сънувах и нещо, свързано с майка ми. Събудих се и не можах да заспя повече. На следващия ден приеха майка ми в болницата с ужасно главоболие. След това ми се случиха няколко подобни случки. Но си помислих, че е просто случайност... В края на октомври миналата година ми се случи нещо наистина потресаващо. Една вечер баща ми трябваше да закара чичо ми до някъде. Гледах ги от прозореца и нещо в мен ми подсказа, че не трябва да отиват никъде. Опитах се да ги спра, но нищо не се получи. Вечерта легнах с ужасното главоболие. Сънувах, че карам кола, изведнъж падам от нея и на бордюра на тротоара си удрям десния крак и го чупя. Сутринта майка ми ме събуди и ми каза, че баща ми е бил пребит от някакви наркоманчета и си е счупил десния крак. Доста често заспивам със страх, случвало ми се е да не мога да заспя. За това и майка ми често ляга до мен, въпреки че вече съм на почти 16.
Не знам какво се случва с мен, обърквам се. Когато съм сред повече хора имам чувството, че никой не ме разбира. А сега, когато съм сама вкъщи се чувствам идеално и свободна... Или пък когато рисувам или съчинявам свои текстове! Усмивчица
Благодаря на всеки, който прочете моят разказ. Наистина се радвам, че най-накрая намерих място, където мога да споделя. И ако някой има идея какво се случва с мен или е имал подобни случки, да пише.
« Последна редакция: Февруари 23, 2010, 18:50:53 от OnlyGodCanJudgeMe » Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Февруари 23, 2010, 19:07:54 »

Аз също съм имал много странни случаи.Мисля,че е нормално-всеки един на твое място би се чувствал объркан.Според мен най-добре ще е да се помолиш на Бог-при мен действа,защото винаги ми помага.Той ще ти даде знак по някакъв начин с времето!Просто всичко ще се подреди с времето,имай търпение!
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #2 -: Февруари 23, 2010, 22:52:41 »

Много интересен Никнейм имаш,Да разбирам ли,че само Бог може да те съди?
Защото аз си мисля че от всичко на света само той със сигурност никога няма да те осъди ;Dе
Може разбирасе и да не си имала това предвид знам ли както и да е.
Може би имаш пророчески заложби според мене,чувал съм за много хора с такива които преминават през такъв период но напълно гадая в момента.
Най добре питай Дани може тя да ти каже нещо по конкретно в темата "Дана2012 и неините разговори с Бог".
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
ssacrifice
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 58

• Град: Sofia
  • « Отговор #3 -: Март 25, 2010, 19:03:59 »

Здравей, нещата които ти се случват не са случайни според мен, аз бих те посъветвала да прочетеш Методът Силва. Контрол на ума на Хосе Силва, мисля че чрез медитация можеш да си помогнеш най-вече за главоболието, а може би и за някои отговори ... Лек и успешен ден
    Активен

Горчива Истина няма. Тя е най-сладкото нещо. Да кажете грешките на хората, това не е Истина. Да кажете Доброто на един човек, да!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #4 -: Юни 12, 2010, 15:18:09 »

Щом имаш дарба, използвай я възмижно най-пълноценно! Сигурна съм, че ще намериш отговори на въпросите си, каквито и да са те!
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #5 -: Юни 12, 2010, 15:39:55 »

Щом имаш дарба, използвай я възмижно най-пълноценно! Сигурна съм, че ще намериш отговори на въпросите си, каквито и да са те!
    Това по-скоро е проклятие, което носи със себе си голяма отговорност! Съгласна съм със съвета ти, че трябва да се използва пълноценно. За целта трябва да се разбере тази "дарба" защо съществува и как да се приложи. Човек трябва да е наясно, че притежавайки знание за неща, които ще се случат, носи голяма отговорност в действията, които ще предприеми с дадената информация, думите, които ще каже и на кого.... Отделно, трябва да се научи как да реагира с всяка една случка по отделно, защото предварителното знание му дава възможност да я промени.....  

OnlyGodCanJudgeMe , ако искаш съвети от патило, носещо същото проклятие, можеш да се свържеш с мен на лични
    Активен
    incorrigi
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« Отговор #6 -: Юни 18, 2010, 12:05:47 »

Това по-скоро е проклятие, което носи със себе си голяма отговорност! Съгласна съм със съвета ти, че трябва да се използва пълноценно. За целта трябва да се разбере тази "дарба" защо съществува и как да се приложи. Човек трябва да е наясно, че притежавайки знание за неща, които ще се случат, носи голяма отговорност в действията, които ще предприеми с дадената информация, думите, които ще каже и на кого.... Отделно, трябва да се научи как да реагира с всяка една случка по отделно, защото предварителното знание му дава възможност да я промени.....  

OnlyGodCanJudgeMe , ако искаш съвети от патило, носещо същото проклятие, можеш да се свържеш с мен на лични

सहायक और Sandalfon के समर्थक  Трябва да ти кажа че не можеш да „налееш акъл” на някой насила, аз много хора съм предупредил, но никой не случа, или малко от тях поне. Отдаван съм се отказал да „наливам акъл”, то е равносилно да си бия главата в стена, но и там ще има резултат все едното ще поддаде, а с „наливането на акъл” няма резултат.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #7 -: Юни 18, 2010, 12:10:41 »

Зарежете този объркан човек...И той е жалък!

Всички сте жалки!И аз съм жалък!

Няма смисъл,нали? Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Кои са личностите в историята,на които се възхищавате най-много?
    Въпроси и отговори
    Аэ съм 10 1360 Последна<br />публикация Октомври 14, 2010, 14:39:28
    от Dez
    Объркана
    Въпроси и отговори
    liliana 13 1022 Последна<br />публикация Август 19, 2010, 14:53:06
    от nia.boneva6
    Прекрасно изпълнение на много малки деца !
    Видео клипове
    Georgio 0 720 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 09:36:47
    от Georgio
    Това знаци ли са? Объркана съм.
    Необичайни преживявания
    elfie 5 1861 Последна<br />публикация Юни 09, 2012, 01:17:24
    от protoplasma
    Какво съм аз ако въобще съм нещо? « 1 2 »
    Децата индиго
    Wiki_ 24 2086 Последна<br />публикация Май 16, 2013, 20:35:28
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright