Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Демони и Ларви  (Прочетена 2292 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #15 -: Май 22, 2012, 16:44:15 »

Ако приемем енергийното тяло , като енергиен организъм , то ларви е общото наименование на веществата и организмите ,които приемаме през ежесекундния си енергообмен. Някои от тях помагат за засилване на естествения имунитет на енергийният организъм и в резултат от асимилацията и трансформацията се наблюдава разтеж, някои от тях са по-сериозни форми паразитиращи или такива унищожаващи на принципа на енергиен вирус . Когато говориме за трансформация на организма от външната форма ,се нарича обсебване и сериозната външна намеса се нарича демон , то има и самостоятелно съществуване , докато паразита без донор не може и тнт. ( само да добавя това е моята гледан точка ,която може да се припокрива с някои от изброените методи , но е изградена най-вече от личния ми опит ,който не е особено богат)

Метода с водата и наричането е метод за  чистене - 1елемент + Дух
Такива методи има с всичките елементи
Огън + Дух е Нестинарството ,също и Слънцегледането
Със земята са всички видове - работа с нея ,чистата храна -постене и тнт.
С Въздух са осъзнатото дишане и упражненията с дишане.
С дух само си е молитвата и тнт .

Значи само от тези комбинации произлизат хиляди практики .

Запитах се имаме ли ежедневна практика обединяваща 4те елемента + Дух
Нещо което не да е екстремно да се лекуваме , а просто нещо като сутрешният тоалет.

И мисля че има таква практика практикуваща се( е занемарена в същността си разбира се ) в по-голямвата част на света
 - а именно ритуалното пиене на чай - или чаената церемония.

Чая е гореща (огън) вода (вода) с билки (земя) запарени (въздух) + церемония=молитва (Дух)

Мисля да отделя повече внимание на проучването на тази практика

При медитация или един енергиен преглед от нас си за нас си , може да получим информация за дисбаланс от различен вид, както горе се спомена , при някои болести трябва да миеш обилно ,при някои да пазиш сухо , при някои наранявания да налагащ с лед , при някои да мажеш с заграяващо , т.е когато ползваме конкретна практика , трябва да сме сигурни за какво я ползваме, ако не сме най -добре е панацеята Молитва да си ползваме. Има вече хора които искат още по да се специализират и изучават и работят с аспектите на Духа или енергиите на Духа , ама големият специалист може да направи и големи бели ,тъй че умерено с тези неща и с търпение , малко по-малко си показва. Визирам в случая работата с основните градивни вселенски енергиии или както го наричат работа с Архангели. ( като под архангел не разбирам много едър ангел с повече крила Усмивчица )

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Sue
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #16 -: Май 23, 2012, 11:57:13 »

Не та мързи явно,та тъй.

Никак

Всъщност още преди време щях да ровя за него. Мислех, че Ео го беше пуснала, питах я за "рецептата", тя каза ,че си ти. Така че само "вкисването" ти само ма подкукуроса допълнително.

Соул, Благодаря! Виж, в случая с леваците не знам как е. И за един медицински случай се сетих. На човекът сърцето му е малко повече в дясно, отколкото в ляво. Дали това обръща кръга? (всъщност е офф-топик въпроса ми, така че не очаквам отговор)
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Демони - има ли ги, и какви са последиците от тях. « 1 2 »
    Езотерика
    kaloian1 24 3564 Последна<br />публикация Октомври 06, 2012, 12:12:06
    от balar

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright