Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ПЪЗЕЛ?  (Прочетена 746 пъти)
dayana
Неактивен Неактивен

Публикации: 292

« -: Февруари 13, 2010, 02:19:17 »

Не съм сигурна за заглавието "ПЪЗЕЛ",но е това което дойде в първо главата ми,и е това което трябва да е!
 За това написах "ПЪЗЕЛ".

" ВСИЧКО И ВСИЧКИ СМЕ САМО ЕДНА ЧАСТ ОТ ТОЗ ПЪЗЕЛ И ТАЗ ЧАСТ Е ПО-МАЛКА И ОТ НАЙ-МАЛКАТА СЪСТАВНА ЧАСТ, КОЯТО Е ОТКРИТА ОТ НАС САМИТЕ.НЯКОГА ТОЗ ПЪЗЕЛ Е БИЛ ЕДНО ЦЯЛО ВСЪЩНОСТ Е И ЩЕ Е.ВЪПРОСА Е:ДО КОЛКО ИДЕАЛЕН Е?
 СЛЕД ТОВА Е ИМАЛО ЕДНО ГОЛЯМО "БУМ" И ВСЛЕДСТВИЕ НА "БУМА" ТЕЗ ОТДЕЛНИ ЧАСТИЦИ НА "ПЪЗЕЛА" РАЗПРЪСНАТИ НАВСЯКЪДЕ.
 КАК ЩЕ ГО СЪБЕРЕМ,КОГА И ЗА КОЛКО ВРЕМЕ НЕЗАБРАВЯЙКИ ЗА ТОВА,ЧЕ ВСЯКА ЕДНА ЧАСТИЦА Е  ЧАСТ ВСЯКА ДРУГА И ОТ ВСИЧКИ КАТО ЦЯЛО,И КАТО ОТДЕЛНА Е ЧАСТИЦА КОЯТО Е  САМА ЗА СЕБЕ СИ И ЗА ДРУГИТЕ В СЪОТВЕСТВИЕ.СЪБИРАЙКИ ГИ В ЕДНО ЦЯЛО УСПЯВАМЕ ДА ОТКРИЕМ ПЪРВОНАЧАЛНИЯ ОТГОВОР ОТ КЪДЕТО Е САМИЯ "БУМ".
 "БУМ" И ТОВА ДО БЕЗКРАЙ.БЕЗ ЦИФРИ,БЕЗ ВРЕМЕ-САМО ЕДНО"БУМ".
 "БЕЗГРАНИЧНОУСЪВЪРШЕНСТВАЩОСЕ"
 И ТАКА 'ЦАЛОТО' Е "ДОБРО",И 'БУМА' Е "ЗЛОТО".
 ТЕ НЕ БИХА НЕ МОГАТ И НЯМА ДА СЕ САМООСЪВЪРЩЕНСТВАТ ЕДНО БЕЗ ДРУГО.
ТОВА Е КАТО ПРОТИВОПОСТАВЯЩОТО СЕ ИЛИ ПРОТИВОПОЛОЖНО СЪОТВЕСТВИЕ НА ДРУГОТО И В СЪЩИЯ МОМЕНТ НЕ МОЖЕЩИ ЕДНО БЕЗ ДРУГО ИЛИ ПО-ТОЧНО КАЗАНО ДВЕ РАЗЛИЧНИ И ЕДНО ЦЯЛО."

Тоз път беше върха!
Не успявах да пиша.Е прпуснах тук таме,но общо взето успях.Лошото е,че съществува само сега, а това за времето е само тук на "земята".Ако бух могла да го напиша на "земята",но без наложените ораничения за време то бих успяла да напиша и пропуснатото.За сега това все още не ми се е отдавало.

"ВСЯКО НЕЩО Е ИЗБОР И В СЪЩИЯ МОМЕНТ ПРЕОПРЕДЕЛЕНО,КОЕТО ВСЪЩНОСТ Е ИЗБОР-ДА Е ИЛИ НЕ!"
ИЗБОРЕ ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО Е НАШЕ.
СЪЩИЯ ИЗБОР КАКТО НА САМИЯ "ПЪЗЕЛ" ПРЕДИ "БУМА" ДЕЛЯЩ СЕ ПАК НА ДВЕ И СЪЩЕВРЕМЕННО ЕДНО ЦЯЛО!НЯМА СРЕДНО ПОЛОЖЕНИЕ!"

Радвам се,че успях да запиша поне това.Ще се радвам да споделите какво знаете за това.Дори сега когато пиша има още много,но това е много изморително и знам, че знаете защо. Угрижен

Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
Special_boy
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

« Отговор #1 -: Февруари 13, 2010, 02:29:09 »

Така наречения от теб "бум" разделя цялото и образува всичко около нас и отвъд пределите на очите ни.Дали събирането на пъзела е правилно нещо?Ако всичко в това "цяло" вървеше идеално нямаше да се разпадне.Едва ли се е разпаднало под влианието на външни сили,след като то е всичко...Най-логичното което се поражда тук е че "цялото" не е идеално,явно в даден момент нещата в цялото са започнали да се отблъскват и за доброто на всички са се разделили.Преди да се втуренм да сглобяваме вселената е по-добре да се запитаме дали това е нещото което вселената иска...
Можеби не съм разбрал напълно мислите ти,но ако моите са грешни поправете ме. Усмивчица
Активен

Знам,че мога!
dayana
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Февруари 13, 2010, 02:51:04 »

"Преди да се втуренм да сглобяваме вселената е по-добре да се запитаме дали това е нещото което вселената иска..."

Това е доста изморително,и не всичко успявам да разбера и аз самата поне за сега и тук.Имам още много такива писания и някои от които неясни или недовършени,други дори не си спомням от кога са.Единственото в което съм сигурна,че съм знаела това и от преди и е част от мен.
  Отдавна исках да изложа на яве всички тез писания или "пъзели' и всичко беше избор.Сега и тук.
Просто споделям и ще се радва ако има и други които да споделят.

Мисля да се наблегне на.

А това което е-
 е: "ИЗБОР"
Активен

Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
delfin
Гост
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2010, 17:31:39 »

Даяна, , чудесно е.

Активен
dayana
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Февруари 17, 2010, 13:02:31 »

Благодаря Делфин!
Активен

Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright