Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ИМУНИЗАЦИИ  (Прочетена 3119 пъти)
izida
Гост
« -: Февруари 08, 2010, 16:00:25 »

Темата за имунизациите става все по-обсъждана и общо достъпна.
Имам 2 деца на 2,5 и 6м, и двете нямат ваксини с изключение на тези от род. дом.
Не съм ги поставяла, не толкова заради страничните ефекти, колкото заради това да не се повлиаее ДНК, и имунната им с-ма.
 Те са малки и недоразвити, но все пак съвършенни организми!
Тук има доста родители и предполагам темата би предизвикала интерес.
По настоящем имунизациите са задължителни на територията на Б-я, като от 2010 има нови 2 въведени в имун.календар. Мисля че общият им брой вече надхвърля 12, това без реимунизациите, как ви се струва?
« Последна редакция: Февруари 09, 2010, 22:10:28 от izida » Активен
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #1 -: Февруари 10, 2010, 03:26:46 »

Аз много се надявах някой всезнаещ съфорумец да напише нещо мъдро тук.  Згреших
    Не знам за задължителните ваксини.
    За тези по желание - нямам желание.
    Последните няколко години, където и да отида, някой специалист се мъчи да ми пробута някаква ваксина, те за всяко нещо са измислили ваксини вече, друг е въпроса, че ваксините май повечето пъти са вредни, а не полезни.
    Майка ми  на четири години се е излъгала да ме ваксинира за някакъв грип, който се очаквало да навлезе в България и уж бил много опасен. В следствие на ваксината 10 дена  38 - 39 -40 градуса температура. Оттогава никакви подобни "желания"...

Нямам нужните знания за да се изкажа адекватно, но ми се вижда много опасно, че това си е бизнес.. а бизнеса често не работи за всеобщото благо, а за личната изгода.
    Все пак ми е притеснително, че децата ги имунизират от раждането, това би трябвало да побърква естествената защита на организма, а какви по-големи вреди може да нанася не ми се мисли...
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    @di
    Неактивен Неактивен

Публикации: 126

• Град: Стара Загора
  • « Отговор #2 -: Февруари 10, 2010, 12:52:22 »

Ваксината Диф-Тет-Кок преди беше жива и ако си спомняте се правеше в гръбчето ... 2-ри,3-ти и 4-ти месец след раждането ... после реимунизация на 2г., на 6 г.,

През последните години в България се допуснаха и  убитите ваксини (до преди 4 години се купуваха ако искаш да сложиш на детето си по-малко драстичната) ... мисля, че преди 3 години убитата ваксина измести живата от имунизационния календар на РБ. Естествено се закупи тривалентна убита (Imovax),  която отговаряше точно на трите болести -ДИФтерия-ТЕТанус-КОКлюш ... имаше на пазара и тогава четиривалентни, петвалентни ... но естествено на различна стойност от тривалентната... Тази петвалентна ваксина прави протекция освен за тези 3 болести и за полиомелит и хемофилус инфлуенце. И отделно другата ваксина против Стрептококкус пневмоние.   
    Комбинираната петвалентна ваксина и ваксина против Стрептококкус пневмоние влизат в календара от 01.04.2010г. 

Активен
    Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #3 -: Февруари 10, 2010, 13:04:27 »

Много от ваксините са открити и създадени за хора в определен етап от развитие, в миналия век. Днес вече организма на хората се променя и тези ваксини или не действат или имат обратен ефект-отрови са.

Смятам, че постепенно и то скоро трябва да излязат от употреба... Все пак тази индустрия се бори да ги пласира и изкуствено се създават вируси, но е време вече да се погледне реално-ненужни са...

Това си е мое мнение Плезещ се
    Активен

pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #4 -: Февруари 10, 2010, 17:32:34 »

Много от ваксините са открити и създадени за хора в определен етап от развитие, в миналия век. Днес вече организма на хората се променя и тези ваксини или не действат или имат обратен ефект-отрови са.

Смятам, че постепенно и то скоро трябва да излязат от употреба... Все пак тази индустрия се бори да ги пласира и изкуствено се създават вируси, но е време вече да се погледне реално-ненужни са...

Това си е мое мнение Плезещ се
    Нямам деца, но съм съгласна! От 8-ми клас отказах да ми бият каквито и да било ваксини!
    Активен

izida
    Гост
    « Отговор #5 -: Февруари 10, 2010, 23:58:18 »

Да, така стоят нещата!
    Дори личната не детето/която иначе е доста алтернативна и наистина я харесвам/ ми казва:
    Ми да, майка ти като не е била имунзирана срещу морбили ,и я е изкарала е предала имунитета си на теб, а ти понеже си имунизирана, е малко вероятно твоя син да има естествена защита!!!!!!!!!!!!!!!!!! Пристрастяване
    За какво става въпрос!!!????Едно е сигурно, ако и аз не бях, то тогава за какво би било необходимо го имунизирам и него и наследниците му??? Назад в родословното дърво на всеки индивид, има толкова заболявания, че ако нямаше ваксини повечето хора щяха да бъдат здрави като бикове, и нямаше да има думата Фармация! Веселяк
    Активен
    Violeta
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« Отговор #6 -: Февруари 11, 2010, 01:16:09 »

Темата за имунизациите става все по-обсъждана и общо достъпна.
    Имам 2 деца на 2,5 и 6м, и двете нямат ваксини с изключение на тези от род. дом.
    Не съм ги поставяла, не толкова заради страничните ефекти, колкото заради това да не се повлиаее ДНК, и имунната им с-ма.
     Те са малки и недоразвити, но все пак съвършенни организми!
    Тук има доста родители и предполагам темата би предизвикала интерес.
    По настоящем имунизациите са задължителни на територията на Б-я, като от 2010 има нови 2 въведени в имун.календар. Мисля че общият им брой вече надхвърля 12, това без реимунизациите, как ви се струва?
    Izida,поздравявам те за смелостта и информираността.Аз съм твърдо против.За мое огромно съжаление,когато моите деца бяха малки ,липсваше всякаква информация по отношение на имунизации и ваксинации,но днес си е чисто невежество от страна на родителите  да продължават да вкарват в телата на децата си тези отрови.Поздравявам те още веднъж,от сърце,за смелостта,защото наистина е нужна!alt+p
    alt+s
    Активен
    Violeta
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« Отговор #7 -: Март 02, 2010, 20:03:50 »

ИНТЕРВЮ С БИВШ СЪЗДАТЕЛ НА ВАКСИНИ

Джон Раппопорт

превод: Георги Ангелов

Д-р Марк Рендъл е псевдоним на изследовател на ваксини, дълги години работил в лабораториите на големите фармацевтични компании и правителствения Национален Институт по здравето. Марк се е уволнил през последните десет години. По неговите думи, той изпитал омерзение от това, което е открил за ваксините. Както знаете, от началото на излизането на моите «Безлъжливиновини» («Nomorefakenews») аз се боря срещу ненаучните и опасни твърдения относно безопасността и ефективността на ваксините. Марк е един от моите източници на информация. Той не е голям любител на говоренето, даже под прикритието на своята анонимност, но в светлината на последните опити да се направи ваксинирането задължително, той реши да наруши мълчанието си. Той живее комфортно от пенсията си, но както и много от моите източници на информация, е започнал да се отнася осъзнато към това, което е правил по-рано. Марк прекрасно е осведомен за размаха на дейността на медицинския картел и неговите планове за депопулация, контрол над умовете и общо отслабване здравето на населението.

Въпрос: Някога Вие сте били уверен, че ваксините са символ на прогресивната медицина.
    Отговор: Да. Аз помагах в разработката на няколко. Няма да кажа какви именно.
    – Защо?
    – Искам да остана инкогнито.
    – Значи, Вие считате, че може да имате проблеми, ако се разкриете?
    – Предполагам, че ще изгубя пенсията си.
    – На какво основание?
    – Това няма значение. Тези хора имат възможност да ви създадат неприятности, ако сте били някога член на клуба. Познавам няколко души, които са следени и безпокоени.
    – Кой е правил това?
    – ФБР.
    – Наистина?
    – Без съмнение. ФБР просто използва и различни предлози. Може да бъде привлечено и Данъчно управление.
    – Не е ли прекалено много за свободата на словото?
    – Аз бях част от «вътрешния кръг». Ако сега започна да назовавам имена и да обвинявам отделни изследователи, ще имам немалко проблеми.
    – Какво стои зад тези опити да Ви се създадат неприятности?
    – Ваксините са последната линия на отбраната на съвременната медицина. Ваксините са най-висшият израз на «великолепието» на съвременната медицина.
    – Вие считате, че на хората трябва да бъде предоставено правото на избор да се ваксинират или не?
    – На политическо ниво – да. На научно ниво – хората трябва да имат информация, за да могат да направят правилния избор. Лесно е да се каже: «Избор – това е добре». Но ако цялата атмосфера е пропита от лъжа, как можете да избирате? Ако начело на Управлението по контрол на хранителните продукти и лекарствата (FDA) стояха порядъчни хора, ваксините не биха били разрешени. Тях щяха да ги изследват в детайли.
    – Има историци на медицината, които твърдят, че общото снижаване на заболеваемостта не е резултат от ваксинирането.
    – Знам. Дълго време не обръщах внимание на тези изследвания.
    – Защо?
    – Страхувах се от това, което мога да открия. Аз бях в бизнеса с ваксини. Стандартът на живота ми зависеше от продължаването на тази работа.
    – А после?
    – Аз сам изследвах тази тема.
    – И до какви изводи стигнахте?
    – Снижаването на нивото на заболеваемост е благодарение на подобряването на жизнените условия.
    – Какви условия?
    – Повече чиста вода. Подобрена канализационна система. Храна. Пресни продукти от селското стопанство. Намаляване на бедността. Микробите могат да бъдат навсякъде, но ако сте здрави, няма да се заразите лесно.
    – Какво почувствахте, когато завършихте изследванията си?
    – Отчаяние. Разбрах, че съм работил в областта на концентрираната лъжа.
    – Има ли ваксини, които са по-опасни от други?
    – Да. DPT (АКДС), например. MMR (комбинирана ваксина против дребна шарка, заушка и шарка (рубеола). Освен това, някои серии от едни и същи ваксини могат да бъдат по-опасни. Безпокои ме, че всички ваксини са опасни.
    – Защо?
    – По няколко причини. Те въвличат човешкия организъм в процес, целта на който е подриване на имунната система. Те на практика могат да предизвикат тази болест, срещу която са предназначени да ни защитават. Те могат да предизвикат други болести, различни от тези, които трябва да предотвратят.
    – Защо ни показват статистика, според която ваксините били изключително успешни в ликвидацията на болести?
    – Защо? За да се създава илюзията, че ваксините са полезни. Ако ваксините потушават видимите симптоми на такива болести като дребна шарка, всеки може да реши, че ваксинирането е било успешно. Но под това прикритие ваксината може да повреди самата имунна система. А ако тя предизвика друга болест – менингит например, този факт не се забелязва, тъй като никой не вярва, че това е могла да направи ваксината. Връзката просто се игнорира.
    – Съобщиха, че ваксините са ликвидирали едра шарка в Англия.
    – Да. Но когато проучвате достъпната статистика, пред вас се появява друга картина.
    – Каква?
    – Имаше градове в Англия, където неваксинираните не заболяваха от едра шарка. Имаше градове, където ваксинираното население преживя епидемията от едра шарка. А заболеваемостта от едра шарка вече беше снижена до въвеждането на ваксинирането.
    – Така че Вие твърдите, че са ни лъгали?
    – Именно това твърдя. Историята нагласиха така, за да убедят хората, че ваксините неизменно са ефективни и безопасни.
    – Вие сте работили в лаборатории. Какво ще кажете за чистотата там?
    – Хората считат, че тези производствени лаборатории са най-чистото място на света. Това не е истина. Заразявания се случват постоянно. «Строителен боклук» постоянно попада във ваксините.
    – Например, маймунският вирус SV-40, промъкнал се в полиоваксината.
    – Да, така беше. Но не това имам предвид. Вирусът SV-40 попадна във ваксината, защото бяха използвани маймунски бъбреци. Говоря за друго. За действителните лабораторни условия. За грешките. За немарливостта. SV-40, който по-късно беше забелязан в раковите тумори – това е, което бих нарекъл структурен проблем. Това беше възприета част от производствения процес. Ако вие използвате маймунски бъбреци, отваряте вратата за неизвестните причинители, намиращи се в тях.
    – Добре, дайте за минута да се дистанцираме от разликите между видовете замърсяващи вещества. Какви вещества откривахте през годините на Вашата работа в лабораториите?
    – Ще Ви дам примери за това, което намирах аз и какво намираха моите колеги. Във ваксината срещу дребна шарка «Римавекс» ние намерихме различни пилешки вируси. В полиоваксината намерихме акантамеба, която наричат «амеба, изяждаща мозъка». Маймунски цитомегаловирус в тази същата полиоваксина. Пенлив маймунски вирус в ротавирусната ваксина. Вирус на птичия рак във ваксината MMR. Различни микроорганизми във ваксината срещу сибирска язва. Аз открих потенциално опасни инхибитори от ферменти в няколко ваксини. Вируси от патици, кучета, зайци във ваксина срещу шарка. Пестивирус във ваксината MMR. И това е само една част от откритията ни.
    – Искам да разбера. Всички тези замърсяващи вещества нямат отношения към самите ваксини.
    – Вярно е. И невъзможно е да се определи вредата, която те могат да причинят, тъй като никакви изследвания в тази насока не се правят или почти не се правят. Това е рулетка. Рискувате вие. За болшинството от хората е неизвестно, че някои полиоваксини, аденовирусните ваксини, ваксината против шарка и ваксината против хепатит А се произвеждат от тъканите на абортирали човешки плодове. Аз разбрах: това, което от време на време откривах и считах за бактериални фрагменти, в действителност са могли да бъдат части от ембрионални тъкани. Когато търсите замърсяващи вещества във ваксините, сред целия откриван материал вие просто се изгубвате. Вие знаете, че това не трябва да бъде там, но какво е то, нямате и представа. Намирах нещо, което считах за дребни фрагменти от човешки косъм или човешка слуз. Откривах това, което може само да се определи като «чужд белтък» и което, на практика, може да бъде какво ли не.
    – Камбаните звънят навсякъде.
    – И как мислите, че се чувствах? Да не забравяме, че целият този материал директно попада в кръвта, преминавайки през обичайните имунни прегради.
    – Как бяха приети Вашите находки?
    – Като правило слушах: «Не се безпокой, с това нищо не може да се направи». Създавайки ваксини, ние използваме различни животински тъкани и те са източници на замърсяващи вещества. Естествено, не споменавам тук такива стандартни химикали като живак, формалдехид и алуминий, които целенасочено се използват във ваксините.
    – Това е потресаващо.
    – Да. А отбелязвам тук само част от замърсяващите биологически вещества. Кой знае колко са още? Ние не знаем за тях, защото не ги търсим. Ако тъкани, например, от птици, се използват за производството на ваксини, колко възможни причинители могат да попаднат във ваксината? Ние не знаем. Ние не знаем какво може да бъде това и как може да повлияе на хората.

Цялата статия:http://geom-bg.com/?p=13135
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #8 -: Март 02, 2010, 21:24:33 »

Благодаря ти Виолета!
    Страхотен материал, видях до целият на сайта!
    Копие от това интервю трябва да се постави в във всяко мед. заведение,
    и с едър шрифт пред народното събрание
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #9 -: Март 02, 2010, 22:39:45 »

Ето какво се случва с медик, обърнал се срещу картела:

Цитат:

Авторитетното медицинско издание "Лансет" повторно се отрече от публикуваната преди 12 години статия на британския изследовател Ендрю Уейкфилд, в която като една от причините за аутизъм при децата се посочваше комбинираната ваксина срещу морбили, рубеола и заушка.

Повторното категорично разграничаване от публикацията е предизвикано от нови разкрития около научната дейност на Уейкфилд. Хипотезата на британския учен за връзката между имунизациите и аутизма бе многократно опровергана от различни изследвания, а няколко мащабни статистически проучвания доказаха, че аутизмът се проявява с еднаква честота при имунизираните и при неимунизираните деца.

" Лансет" се разграничи от публикацията за първи път през 2004 година. Повод стана укриването на конфликт на интереси от страна на автора. В същото време изданието подчертава, че към момента на публикацията, изследването на британския учен е представлявало определен интерес.

В последно време Британският медицински съвет обвини Уейкфилд в груби нарушения на медицинската етика при събирането на материал за изследването си и започва процедура по отнемане на правата му като медик.

http://www.health.bg/index.php?page=articles&id=9354
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #10 -: Април 26, 2010, 13:40:44 »

За любителите на имунизациите, ето как се представят нещата на хората Усмивчица

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2937131
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Kery
    Гост
    « Отговор #11 -: Юли 08, 2010, 13:18:48 »

Добре, значи ваксините имат и положителни и отрицателни черти...да речем че отрицателните са повече...Аз имам почти всички ваксини, но си спомням за 2 от тях, които трябваше да се повторят в рамото, а всъщност имам 3 белега от ваксини, като и трите са от онези гадни подути образувания...Никой не ми обясни защо ми се получават подутини, сякаш организма ми не приема ваксината.
    Мисълта ми беше, какво ще се случи, ако някой не е ваксиниран срещу едра шарка  (примерно) и в последствие се разболее? Следват, ако не смърт , то доста големи увреждания ... Каква е алтернативата за борба с тези болести тогава?
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #12 -: Юли 08, 2010, 13:37:38 »

Предполагам,че ваксините са някакъв начин,с който хората се контролират.Вътре се бият какви ли не химикали,с които мозъка на хората бива манипулиран.Лично аз усещам подобно влияние над мен.

Факта,че някои хора умират от ваксини е красноречив,че тези неща трябва да бъдат премахнати!

Защо не се използват билките:За всяка болка има билка!

Защо не се използва природата-сред нея има всякакви лекарства далеч по-ефективни от медицинските глупости!

Представете си ако не беше Ернст Мулдашев още колко хиляди и милиони щяха да са още слепи!Но той откри алопланта,на базата на природните сили!

А всичките болести в днешно време са породени от стреса и начина ни на живот,по дяволите!

Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #13 -: Юли 08, 2010, 13:38:27 »

Във ваксините срещу свински грип, хаш 1 ен 1, има... как да го нарека... грубо казано, част от свиня. Бях чела или чула нейде... ама забравих къде.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #14 -: Юли 08, 2010, 13:45:39 »

Свинския грип е измислена работа на онези,които ни управляват,точно както бомбардировките на 11/09/2010!
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright