Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: На кого му влияе пълнолунието?  (Прочетена 7500 пъти)
boyan06
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #30 -: Октомври 05, 2010, 00:20:22 »

Винаги трудно   заспивам и ако това стане,съня не е качествен.Не ми се е случвало веднъж обаче да имам доста странно преживяване.Ако заспя то след 1 час винаги се събуждам в много неадекватно състояние.Състоянието ми е толкова страшно,че нямам сила да пиина вода.Последния път ставам и си мисля,че от това да се наспя зависят много хора или нещо от сорта.Немога да фокусирам вие ми се свят и ми се гади.След това обаче заспивам веднага и се събуждам с главоболие.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #31 -: Октомври 05, 2010, 14:08:02 »

Винаги трудно   заспивам и ако това стане,съня не е качествен.Не ми се е случвало веднъж обаче да имам доста странно преживяване.Ако заспя то след 1 час винаги се събуждам в много неадекватно състояние.Състоянието ми е толкова страшно,че нямам сила да пиина вода.Последния път ставам и си мисля,че от това да се наспя зависят много хора или нещо от сорта.Немога да фокусирам вие ми се свят и ми се гади.След това обаче заспивам веднага и се събуждам с главоболие.
Хм... А какви са мислите ти преди лягане? В смисъл.. положителни, отрицателни, никакви... Те може и да влияят по някакъв начин? ..
Активен
boyan06
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #32 -: Октомври 07, 2010, 23:19:06 »

Винаги различни.Преди лягане винаги мечтая или отбелязвам хубавите неща за деня и мисля за следващия ден.Тъй че са пложителни.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #33 -: Октомври 11, 2010, 22:38:10 »

А имало ли е нощи, в които не ти се е случвало това...
Активен
boyan06
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #34 -: Октомври 14, 2010, 22:27:16 »

Да...на пълнолуние се будя често и съм неспокоен и понякога имам такива преживявания,случвало ми се е 3/4 пъти.
През останалото време имам мнoгo красиви динамични и приключенски сънища,никога кошмари и доста честно осъзнати сънища.Докато на пълнолуние не си помня ссънищата а може и да не сънувам.
Активен
WG
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #35 -: Октомври 22, 2010, 02:13:50 »

На мен често ми се случва на пълнолуние да сънувам разни дълги кошмари,и то по няколко пъти.В смисъл,будя се,заспивам,сънувам,и така няколко пъти.Общо взето така разбирам,че е пълнолуние,и почти винаги съм прав.В момента обаче ми се случва нещо супер странно.Адски превъзбуден съм.Някак си,хем ми се плаче(незнайно защо),хем съм супер щастлив и се усмихвам(незнайно защо...) и така реших да проверя кога е пълнолунието,а то се оказва(както си и мислех),че е утре.Не знам защо така се чувствам,но ми е адски странно.Сигурен съм,че има някаква връзка с пълнолунието,но не знам каква.Просто съм МНОГО,ама МНОГО развълнуван,и незнам дори в каква посока,незнам и защо...тая вечер няма да заспя просто,ясно е...:@
При вас има ли такива изблици на емоции???
Активен
lia
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

• Град: България
  • « Отговор #36 -: Декември 15, 2010, 02:15:16 »

Пълнолунието е най зареждащият и творчески период  за мен.Не зная защо ,но тогава се чувствам жива,щастлива излъчваща ...сякаш душата танцува ..магическо време ..
    Активен

Най-великата доблест не е в това никога да не паднеш, а да се изправиш всеки път, когато паднеш.
    malkata_stz
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #37 -: Януари 24, 2011, 01:52:08 »

Преди повече ми влияеше... не можех да спя, бях леко изнервена и сащо имам много енергия в себе си...но ми се е случвало същото когато си легна и от прозореца виждам луната и тя е насреща ми и свети много ярко, а не е цяла. Когато ми се случи това става същото при пълнолуние и немога да си го обясня Усмивчица
    Активен

Всичко е свързано с любовта!
    taken
    Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #38 -: Януари 24, 2011, 01:57:32 »

На мене определено пълнолунието както и новолунието ми влияят много!
    Активен
    Малкия_Принц
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 89

• Град: Антевасин
    « Отговор #39 -: Януари 24, 2011, 13:42:43 »

И аз не мога да спя ако луната ми свети от прозореца, но ако е пълнолуние даже да не я виждам, пак ми е трудно да заспя и съня ми е като на пресекулки.
    Активен

aria09
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #40 -: Април 27, 2011, 00:13:10 »

Не знам.. аз винаги съм имала чувството, че луната дава някаква сила  Ухилен може да си внушавам, но винаги когато има пълнолуние или изобщо когато се вижда луната спя добре и си отпочивам. Даже си преместих леглото точно под прозореца и цяла нощ цялото легло е осветено от лунната светлина  Ухилен
    Активен
    DanDan
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #41 -: Май 31, 2011, 20:49:31 »

Влия е ми. Отрицателно - много емоции и съм като размътена вода. Не мога да спя.
    Аз съм Козирог и Луната не ми понася, но имма приятелки, при които в ровденния хороскоп Луната е на трон в Рак и МНОГО обичат морето и пълнолунието.
    Активен
    X-R-ISTINA
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #42 -: Юни 07, 2012, 22:35:28 »

И на мене ми влияе, естествено, но е някак противоречиво! Вярно е, че не мога да спя през нощта, но и на следващия ден се чувствам така, все едно съм спала 9 часа! Хммм Да не говорим, че по принцип от 11- годишна не спя нормално! Това не ми пречи толкова, но хората около мен се плашат ако им споделя или си мислят, че лъжа...!  Усмивчица
    аз пък на кръгло горе-долу време след 2:10 ,...3:15 или и 20 да речем..после 4:12...така на към 6:20 вече губя надежда не само,..но и търпение да се надявам на спокоен сън денем...за другите/...както си му е в реда...
    Активен

"Интелигентност без амбиция е като птица без крила."
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    "От кого сме произлезли"-Ернст Мулдашев « 1 2 ... 8 9 »
    Книги
    Аэ съм 125 6939 Последна<br />публикация Юни 09, 2010, 13:43:19
    от ssacrifice
    За кого е този форум??
    Въпроси и отговори
    Турист 1 606 Последна<br />публикация Май 12, 2011, 19:55:07
    от Sentinel
    Влияе ли ви слънчевото изригване? Какво усещате?
    Въпроси и отговори
    VeSsin 9 1634 Последна<br />публикация Март 24, 2012, 09:42:42
    от tribalizm

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright