Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Минали животи  (Прочетена 7824 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 03, 2010, 23:01:28 »

Някой от вас има ли информация за минали ваши животи ?

Би било интересно да разкажете.

« Последна редакция: Май 17, 2010, 16:41:07 от indigo » Активен

AIA
    Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: Земя
  • « Отговор #1 -: Февруари 03, 2010, 23:57:39 »

Аз ще започна, както съм писала в постовете ми мога да виждам със затворени очи понякога но не мога да го контролирам. И така веднъж докато си стоях на фтьойла си затворих очите и първо се чува в главата някакво прещракане и идва картината.
    Появи се непознат мъж, който ми каза че ще ми покаже някой от предишните ми животи, изведнъж се усетих в някакъв тунел но не от тези със светлините нещо средно осветено и без да виждам тялото си.
    Озовах се в някакъв каменнен двор, един друг мъж ме заведе до ковчег в който беше положено тяло на жена - била е майка ми, знаех го без да ми казват, беше облечена с хубави дрехи, каквито са се носели може би 17, 18 век. И аз бях с такава рокля, дълга като тези от филмите от онова време. На вратът ми висеше медалион със страна форма по средата с голям червен камък. Чуствах как болката от загубата ме разкъсва направо, не мажех да спра сълзите си, докосвах лицето на жената с чуството как няма да я видя по вече. В страни беше замъка който явно е бил наш дом, но аз не влязох и също така нямам обяснение защо ковчега беше отвънка на каменна плоча. Знаех че е в Англия.

После се озовах отново в тунела, преминах с бясна скорост и се озовах  на студено место, сняг и малък поток . Имаше хора около мене но те бяха много бедни и облечени в дрипи, а аз бях със кожухче е вярно че беше грубо като шеф но ми беше топло. Имах дълга пола тип фуста и кърпа на главата си която беше увита около вратът ми.
    Още нещо да не пропусна, носех лък и стрели. Знаех че това е Русия но много назад във времето.

Когато видях и тази картина пак през тунела и се стипосах пред мъжа, гледаше ме и се усмихваше като ми каза дали това ми е достатъчно да повярвам . Също така ми каза че ще бъда такава пак , когато реши той. И всичко изчезна, отворих очите си и не можех да повярвам на видяното.

Кой ли беше този мъж, защо ли ми показа това и какво искаше да каже че ще бъда такава пак когато реши той, нямам идея, дали нещо му дължах или знам ли.
    Ако имате идеи, кажете  Згреших
    Активен
    Админ
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #2 -: Февруари 04, 2010, 20:19:29 »

Земя на пустош в азиатските степи – накъдето и да погледнеш само напукана суха почва, отдавна дъжд не познала. На кон – с черна забрадка глава омотала се движи на чело на конници други – снажен мъж. Ръка вдигнал е похода да спре – погледат му нещо съзрял е – да разбере какво е той пожелал е, преди пътя си да продължат. На възраст е около 40 години, с красиви черти на лицето и с черна брада. Косата под шала е черна и къдрава, а очите черни са и с остър поглед блестят. Това, което взора му спряло е град в далечината, който със своите порти размерите му очертава. Натам тази свита повел е, при Шаха примирие да търсят, за размириците в пределите на страната. Той пълководец е снажен и преговарящ също така добре, както меча в ръка върти. Името му е Салим Емир Орхан. Земите тогава са на днешния Ливан. Годината е 1473-та. Това посещение при Шаха е било от съществено значение за народа и в живота на Салим. Загубил е всичките си близки в размириците и стълкновенията между армията на Шаха и бунтовниците, които той оглавява. Воювал е много и мъжа храброст проявил е. Коварствои и предателство този поход за него като последен довеждат. Шахат е гневен с проявена дързост и не желае да преговаря. Главата на Салим отсичат и на кол забучват – за назидание на бунтуващите се. В герой той се превръща и засилва вярата на своите последователи – борбата да продължат, докато с успех се поздравят. От този живот идват много от болките в главата и раменете – от нанесената травма по време на неговата смърт.
    Активен

The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #3 -: Февруари 06, 2010, 02:47:45 »

Земя на пустош в азиатските степи – накъдето и да погледнеш само напукана суха почва, отдавна дъжд не познала. На кон – с черна забрадка глава омотала се движи на чело на конници други – снажен мъж. Ръка вдигнал е похода да спре – погледат му нещо съзрял е – да разбере какво е той пожелал е, преди пътя си да продължат. На възраст е около 40 години, с красиви черти на лицето и с черна брада. Косата под шала е черна и къдрава, а очите черни са и с остър поглед блестят. Това, което взора му спряло е град в далечината, който със своите порти размерите му очертава. Натам тази свита повел е, при Шаха примирие да търсят, за размириците в пределите на страната. Той пълководец е снажен и преговарящ също така добре, както меча в ръка върти. Името му е Салим Емир Орхан. Земите тогава са на днешния Ливан. Годината е 1473-та. Това посещение при Шаха е било от съществено значение за народа и в живота на Салим. Загубил е всичките си близки в размириците и стълкновенията между армията на Шаха и бунтовниците, които той оглавява. Воювал е много и мъжа храброст проявил е. Коварствои и предателство този поход за него като последен довеждат. Шахат е гневен с проявена дързост и не желае да преговаря. Главата на Салим отсичат и на кол забучват – за назидание на бунтуващите се. В герой той се превръща и засилва вярата на своите последователи – борбата да продължат, докато с успех се поздравят. От този живот идват много от болките в главата и раменете – от нанесената травма по време на неговата смърт.
    Ама това ти ли си бил леле баси якото ако е така,с регресия ли разбра или провидение много ми е интересно.Аз пък си мисля че съм бил самурай ама само си мисля, може и никакъв самураи да не съм бил ами мияч на тоалетни.И все пак ми е любопитно да разбера какъв съм бил ще ми е много интересно.Обаче и без това много мисля за бъдещето ако разбера какъв съм бил сигурно ще почна и за миналото да мисля то май това беше основната причина че не си спомняме миналите прераждания.
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Special_boy
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 40

« Отговор #4 -: Февруари 06, 2010, 15:10:39 »

Веднъж преди около 2-3 години затворих очи и пред мен изникна езеро пълно с лилии,на брега на езерото между два зелени хълма се появи замък.Винаги щом се замисля за тази картина и затворя очи я виждам.Интересното беше,че някак си прелитам над езероти и отивам към замъка,като орел.Доста съм размишлявал над това.Мисля,че е пряко свързано с моето минало и бъдеще.Не изключвам възможността и всичко това да е само фантазия,защото все още не съм открил място дори леко наподобяващо това.
    П.С. Ако някой е виждал подобно нещо или знае по някаква причина за съществуването му,моля нека сподели. Усмивчица
    Активен

Знам,че мога!
    Веселин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « Отговор #5 -: Март 02, 2010, 15:51:12 »

Често съм сънувал, че съм в открито море на някакъв кораб в някаква каюта. При това в този си живот никога не съм пътувал по море, така че този често повтарящ се сън може да ми е показвал някакъв момент от някой мой предишен живот. Съвсем скоро обаче с регресия се надявам да разбера повече за това какъв съм бил. Интересното е, че астролози са ми казвали, че съм бил по-млада душа, тъй като Слънце, Хирон и Плутон в наталната ми карта са в нулев градус, а аз винаги съм си мислел, че съм преминал през доста минали животи.  Згреших
    Понякога по време на медитация съм виждал очертанията на някакво съвсем непознато лице, интересно ми е на кого ли ще да е.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #6 -: Март 02, 2010, 20:16:06 »

Някой да знае човек,който провежда регресий,защото аз съм чел такава книга!
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #7 -: Март 02, 2010, 20:38:18 »

И на мен ми е интересно каква съм била в последното си прераждане преди настоящото, но не бих се подложила на регресия. Просто се съмнявам в професионализма и опитността на хипнотерапевтите в България, още повече, когато става въпрос за връщане назад. Според мен, човек не трябва да си прави шега с тези неща, защото ако не успее да излезе добре от хипнозата, има доста странични ефекти. Аз лично съм говорила с една жена, която е била подложена на регресивна хипноза. Да, наистина е видяла минало прераждане, но хипнотизаторът не я изкарал добре от хипнозата и сега има доста проблеми заради това- като се почне от мигрена, та се стигне до нещо, което тя точно не може да го обясни, но по думите й, сякаш се намира между два свята.

Аз имам някакви усещания за някои от миналите ми прераждания. Като малка често имах видения с една картина, която изникваше в съзнанието ми.
    Знам си и сакралното име.
    В унесено състояние, мислейки какво ли е било ключовото ми прераждане, което да се отрази толкова върху настоящия живот, долових някои неща. А именно- била съм затрупана жива и така съм умряла. Затова и страдам от клаустрофобия. Даже не искам и в асансьор да се качвам. А и съм казала, че някой ден като се спомина, искам да ме кремират.
    Другото, което долових и което много ме травмира беше, че съм била някаква гадна жрица и съм правела гадни магии. Това е било в по- старо прераждане, но честно казано много се натъжих от този факт. Не искам и да си помислям, че някога преди мнооооооооого време съм правила злини и съм навреждала така на хората.
    Дали обаче това, което съм доловила е било в действителност истина, не мога да кажа със сигурност.
    Активен
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 227

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« Отговор #8 -: Март 02, 2010, 21:03:05 »

Гаятри, за мен най-важното е Сега. Дори ако си била "зла" в предишните си животи, то не значи, че и сега си такава. Мисля си, че си се поучила, защото тъй както гледам си далеч от зла жрица. Намигване
       Много усмивки
    Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    Веселин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Март 02, 2010, 21:46:04 »

Някой да знае човек,който провежда регресий,защото аз съм чел такава книга!
    Ами аз знам само Христо Нанев. Той е от Пловдив. Ако искаш да се свържеш с него, пиши ми на ЛС да ти дам телефона му. Неговият метод не е на основата на хипноза, а на медитационни техники. Доколко ще проработи при мен - ще се разбере съвсем скоро. Намигване
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Март 02, 2010, 21:53:09 »

И аз, Gayatri, не бих се подложил на хипноза в никакъв случай! Реших да се доверя на Христо Нанев, защото разбрах, че той не използва хипноза, а на мен медитацията въобще не ми е далечна.
    Ех, пустия ми Стрелешки ентусиазъм и приключенски дух, кога ли ще се спра някога?!  Ухилен
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #11 -: Март 02, 2010, 22:18:22 »

zuzi, много ти благодаря за милите и успокоителни думи

Веско,
    това вече е друго нещо. Христо Нанев го знам единствено около книгите за Слава Севрюкова. Нямах идея с какво точно се занимава, но може да се поразровя в нета и да попрочета.
    Веско, моля да споделиш преживяванията си като минеш през този медитационен процес. Нямам в предвид да споделяш лични неща, а само какво представлява самия процес и как си се почувствал. Тръпна в очакване

Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #12 -: Март 02, 2010, 22:23:35 »

Тръпна в очакване
    И аз, и аз.  Намигване Само че процесът до известна степен зависи и от мен, от здравословното ми състояние тогава (малко съм обезпокоен, че сега имам малко хрема, но се надявам дотогава да мине) и от концентрацията ми.
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #13 -: Март 02, 2010, 22:27:51 »

Веско, когато имаш повечко информация, не я пази само за себе си! За всички ще бъде интересно да споделиш изживяванията!

А на мен често ми се случва да летя или скачам от високо на сън, което не е толкова странно, по-странното е че, когато скачам от последния етаж на висока сграда, точно няколко метра преди замята, нещо се случва. Не се размазвам като пица, а по-скоро нещо ми обира скороста и се приземявам супер плавно и грациозно. Преди скока също знам, че няма нищо обезпокоително. Скоро, когато гледах "Елегантната вселена" ми изкочиха невероятни отговори на това което се  случва в "сънищата ми". Оказва се че, електро-магнитното поле, е 1000000000000000000000000000000 пъти по силно от гравитацията. И там дословно казват че, ако човек скочи от високо ще бъде отблъснат от това поле, точно няколко метра преди сцеплението на земята!!!!!!!!!!!1 уау-)))))).Само че, това не важи за нашат планета, за съжаление-(( На някой случвало ли се е нещо подобно като усещане?
    « Последна редакция: Март 02, 2010, 22:45:05 от izida » Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Март 02, 2010, 22:31:58 »

Разбира се, че няма да скрия. Усмивчица За мен това ще бъде едно вълнуващо изживяване (моля се само да мине успешно!).
    Иначе като малък на няколко пъти съм сънувал някаква съвсем непозната планета с някакви същества, за съжаление обаче от години не съм го сънувал този сън и много смътно си спомням. А и може да не е било от някой минал живот, а да е било повлияно от някой филм, който са давали по онова време, все пак аз всичко "попивах" от телевизията, каквото и да даваха.
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Енергийни картини които сте виждали « 1 2 »
    Необичайни преживявания
    Administrator 28 7576 Последна<br />публикация Ноември 02, 2012, 12:26:47
    от Ru Alfa
    Съновниците??? Можем ли да им вярваме???
    Анкети
    giti 8 3694 Последна<br />публикация Ноември 10, 2010, 23:16:26
    от nre
    Овладяването на Любовта - Дон Мигел Руиз
    Книги
    DArkAngel 13 2743 Последна<br />публикация Ноември 22, 2010, 16:38:52
    от DArkAngel
    ГМО - истини и заблуди « 1 2 3 »
    Здрав дух здраво тяло
    nre 32 2415 Последна<br />публикация Февруари 03, 2011, 17:10:16
    от Еруин
    Материализъм и духовност
    Духовни учения
    Ich 10 1180 Последна<br />публикация Май 15, 2011, 15:39:17
    от paparosko

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright