Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Естествена смърт в сънищата  (Прочетена 3018 пъти)
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « -: Февруари 02, 2010, 03:33:26 »

Вече има тема "Насилствена смърт в сънищата"  и ми се стори, че естествената смърт също не е за пропускане.  Ухилен
    Сънували ли сте, че някой умира от естествена смърт?
    Сънували ли сте починали хора?

Пускам тази тема, защото една приятелка ми разказа, че е сънувала човек, който вече е починал. Интереса  ми предизвика факта, че въпросния човек е бил сляп в съня, аз също съм сънувала починали хора и всички те бяха слепи. На някой да му се е случвало или да има някаква представа, защо са слепи в сънищата?  Згреших
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #1 -: Февруари 02, 2010, 10:37:17 »

И аз сънувам починали хора, говоря с тях и. т. н., но вече не съм сигурна дали това е техният истински образ. Т. е. дали това не са моите духовни водачи, които са се преобразили външно като мои близки починали, за да мога да ги възприемам? Най-често сънувам моята прабаба, с която си говорим... ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ТОВА НАИСТИНА ДА Е ТЯ САМАТА? Или е някой от духовните ми водачи?... Малко съм объркана, признавам... Затъпяване
    Активен

The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #2 -: Март 03, 2010, 15:46:53 »

Здравейте.Снощи сънувах много ярък сън.
    Сънувах че умираме с шурето:) и отиваме на небето и там реалноста не се различаваше много от тази на земята.
    Той беше много притеснен по скоро съжаляваше и пушеше пак цигари.
    Аз го попитах защо пушиш пак нали ти казах че няма да умрем и живота е вечен ето сега вече знаеш,а той ми отговори защото не ти вярвах долу на земята и се усъмних за това сега ме е яд.
    Опитах се да го успокоя отново.
    Исках да изпратя и книга която мисля че беше моя на която исках да се подпиша и да напиша послание на близките ми за да видят че сме добре и че сме щастливи.Книгата исках да я пратя по една душа която слизаше на земята в въплащение но после разбрах че тя нама как да носи излишен багаж с нея,казаха ми че само вярата може да помогне на близките ми.
    Това е в общи линий спехтих доста детайли и срещи с дуги хора в съня си.
    Въпроса ми е има ли някой представа какво може да означава това?
    Беше толкова истинско.Чуствах радост от това че съм се оказал прав че има безкраен живот сякаш вярата ми се оправда.
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Icko
    Гост
    « Отговор #3 -: Март 03, 2010, 19:17:49 »

Аз също съм сънувал починали хора, които в съня ми са си живи и здрави Усмивчица.
     До колкото знам, сънят е един от начините душите на починали наши близки ( също и на живи ) да се срещат с нашите души и да ни помагат.
     Мисля си, че духовните ни водачи, ако искат да се срещнат с нас ще бъдат с образ не на роднина, а и усещането ще бъде такова, че ще знаем, че са те, дори и в образ да не бъдат облечени.
     Знам също, че сънищата се отнасят до сънуващия, за това AMAZING, вероятно този ти сън е отговор на желанието ти за безкраен живот, на това, в което вярваш. Може също и по този начин да показващ на твоя роднина правотата на думите ти, които си му казал. Книгата също е символ, провери какво означава. Каквото и да значи съня ти, знай, че не е посланието му към теб ен е толкова сложно за разгадаване, отколкото изглежда. Запомни го и един ден сигурно ще го разбереш Усмивчица.
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #4 -: Март 03, 2010, 19:38:48 »

Благодаря ти много Icko за опита ти да ми помогнеш,оценявам загрижеността.
    Този мой сън е свързан и с негов друг сън и за това за мене е толкова важно да разбера.Неговият сън е два дни преди моя и според мен той е имал среща с духовния си водач който му е задавал много важни въпроси с това какво възнамерява да прави(неговите цели на земята)в оставащите му дни.
    Ще го запомня и ще поискам да ми се помогне и от вътре за по дълбоко разбиране.
    Благодаря още веднъж за отзива.
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #5 -: Март 04, 2010, 01:25:00 »

досега колкото пъти съм се пробвала да поствам в тази тема все после форума ми изчезваше за по половин ден, та да видим сега дали ще се получи....

AMAZING, успех Усмивчица

pluton, според мен е доста възможно да е наистина прабаба ти, но все пак ти най-добре си знаеш как го чувстваш, от доста хора се е чуло, че техни починали близки ги навестяват по такъв начин.

Моя случай е малко по-друг, но по принцип ме интересува всичко по темата.
    Като лапе бях сънувала, че водя прабаба си на онзи свят ( с нея не бяхме много близки, разбирахме се, но нищо повече..та не разбирам, защо нея точно). Тя беше сляпа и се луташе, аз трябваше да я заведа дотам/ да и покажа пътя. Според тези от съня, ако някой от по-възрастните/големите роднини я бил изпратил, то не било сигурно, че ще успее да се върне и можело да си отиде преждевременно заедно с нея. За душите на децата било лесно да се върнат, защото не им се отразявало така, не възприемали смъртта като възрастните, а и с времето спомените им и сънищата им избледнявали, та "изпращането" не оказвало влияние в по-нататъшния им живот.
    Тази ми прабаба почина един месец и малко по-късно без да беше болна. Може и да е откачено съвпадение... но е шантаво. Когато го сънувах бях с висока температура. Това е най-ранния мой сън, който помня.

От друга моя баба знам, че няколко нейни приятелки преди да си отидат сънували/виждали близки техни починали, които по един или друг начин ги подготвяли да си отидат без страх.

Усмивчица
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Mira_X
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

« Отговор #6 -: Юни 05, 2010, 04:29:05 »

Понякога сънувам покойната си баба. Най-често сънищата ми са свързани с някакво предупреждение за нещо. Веднъж се случи нещо странно. Бяхме на село, една вечер, аз и сестра ми си гледаме телевизия. По едно време видях, че едната ни котка (мъжка, сива и страхлива Усмивчица) се е качила на перваза на прозорчето на къщата и ни гледа през мрежата втренчено, в същия този момент (когато видя, че я гледам) тя скочи от мястото. В същата вечер сънувах, същото нещо, само че, през прозореца не ни гледа котката а баба ми. В съня се случи абсолютно същото нещо.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #7 -: Юни 05, 2010, 12:53:19 »

Много пъти съм сънувал вече починали близки.

Последно когато сънувах починал близък беше когато сънувах дядо ми Любо,заедно с баба Нада.Най-интересното беше,че и баща ми беше там,а той е жив и здрав.

В съня всички гледаха на дядо Любо като на невероятно посветен човек,като на лидер.Приживе той бе една изключителна личност,постигнал много успехи с много приятели.

На погребениято му дойдоха почти 500 души и всичките му бяха близки приятели!

Самият Николай Овчаров,археолог,е приятел на дядо ми.Той познаваше куп личности и имаше връзки навсякъде.
    Ако беше жив той щеше да ме издигне и мен,понеже доколкото знам от баба ми Еми,дядо много се е надявал на мен.
    С него се говореше много лесно,можеше на всички теми и въпреки възрастта си умееше да борави много умело с компютъра и знаеше английски.

Той беше главният счетоводител на БАН,главен счетоводетел,ако не се лъжа,и на руската академия на на науките,по времето на комунизма,когато е живял в Русия.

Абе,дядо ми беше един невероятен човек,от който продължавам да се възхищавам.

Веднъж го сънувах(тази година,март месец)как му се оплаквам,че не издържам вече на този сят и,че искам да се махна от него.
    А дядо ми се развика и каза,че имам адски много работа тук,имам много тежка мисия,която трябва да преодолея и нито за момент да не се разколебавам в моята интуиция.
    Но аз го обидих с нещо,и той махна с ръка и ми каза да напусна...и тогава се събудих.
    Оттогава не съм сънувал никой...

Сам съм си виновен...затова съм сам и в този и в онзи свят...
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #8 -: Август 24, 2011, 16:19:23 »

Здравейте, Еруин страхотна тема и аз много се интересувам от това, а имаше един период, в който често сънувах починали близки.
      Сигурна съм в едно, че има основателна причина, когато сънуваш починали. Сънувах преди време често по1иналата си баба, сънувах как и казвам колко много ми липсва и колко я обичам, все я питах дали е добре. В един от сънищата си я питах дали вижда в бъдещето и дали знае каквоще ми се случи тя малко се притесни от въпросите ми само повтаряше, че няма право да говори по тези тъми. След този сън дълго време не я

Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Август 24, 2011, 16:29:08 »

След това дълго време не я сънувах и все ми беше сърдита!  Имах един много важен сън незнам каво означаваше, но беше ужасяващ!
       Веднъж сънувах пра баба си, майката на моя дядо, аз знам кк изглежда от снимки, а и тя има много специфични черти на лицето, веднъж като я видиш и после не можеш да я объркаш. Сънувам как изкачвам една камениста местност, възвишения ама скалисти не като планина, само сиво бели скали. В такава местност е живяла пра баба ми с пра дядо ми. Изведнъж както се изкачвам гледам един навес и пеа баба ми, тя изглеждаше много сериозна и притеснена и ми казва, тазинощ трябва да легнеж ей тук на тази маса и каквото и да видиш и чуеш да не мърдаш и да издържиш до сутринта иначе един близък ще умре. Аз направо се стъписах от думите и легнах и зачаках. Тя беше облечена като някакъв шаман, изведнъж започнаха да прииждат едни сенки и да минават над цялото ми тяло, аз се вцепених!
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Август 24, 2011, 16:38:27 »

Чуваха се рзазни страшни звуци, а сенките сякаш на рояци летях във всички посоки и се кискаха. Аз имах чувството, че няма да издържа, но започна да се развиделява и пра баба ми ми каза: сега си тръгвай бързо и така се събудих, не ми каза дали съм издържала изпитанието. Беше много страшно след време, може би 2 години или година и нещо обаче баба ми почина, тази за която ви пиах по-горе. Вярно тя беш вече стара и немощна, но аз малко се чувствам виновна, май- не съм се справила добре с изпитането!
       Друг път санувах починала жена, която не познавам лично, но тя ми каз нещо за мен, че трябва да изкарам  всичките си сили навън.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Как да разгадаем посланието на сънищата? « 1 2 ... 9 10 »
    Моите сънища
    vinija 147 23480 Последна<br />публикация Декември 08, 2016, 22:14:56
    от Странник
    Насилствена смърт в сънищата « 1 2 »
    Моите сънища
    Spirit 16 3026 Последна<br />публикация Декември 04, 2011, 14:52:34
    от Sue
    Естествена честота 13:20 = Преход? « 1 2 »
    Великият преход
    Eona Lightholder 19 3511 Последна<br />публикация Януари 02, 2012, 22:55:24
    от meander
    Малко смърт + 1 изключително странен сън
    Моите сънища
    Sita 2 1140 Последна<br />публикация Февруари 26, 2012, 16:46:32
    от Sita
    Сънища, свързани със смърт
    Моите сънища
    Niandre 3 1068 Последна<br />публикация Август 06, 2012, 12:15:51
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright