Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Подкрепяте ли сегашното устройство на света?
Да - 3 (5.8%)
Не - 44 (84.6%)
Не ме касае - 0 (0%)
Търпимо е - 5 (9.6%)
Общ брой гласове: 45

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: АНКЕТА - Подкрепяте ли сегашното устройство на света?  (Прочетена 1782 пъти)
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « -: Януари 31, 2010, 17:16:00 »

Нека чрез анкетите да съберем статистически данни за Нас с цел да имаме по общ поглед върху цялата картина. Благодаря Ви.
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #1 -: Януари 31, 2010, 19:56:56 »

Не-ако беше,нас няма да ни има за да я поправим Ухилен
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 227

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« Отговор #2 -: Януари 31, 2010, 20:22:29 »

Категорично не!
    Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    GavriL
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 34

« Отговор #3 -: Февруари 02, 2010, 21:44:48 »

По принцип като цяло не но има и добри черти  Щастливко
    Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #4 -: Февруари 02, 2010, 22:14:59 »

http://www.unicef.bg  Be The Change You Wish To See In The Wolrd!
    Активен

Бунтарката
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 179

• « Отговор #5 -: Февруари 13, 2010, 21:43:29 »

Не-ако беше,нас няма да ни има за да я поправим Ухилен
    И аз гласувах с не ,но pufi е права ,ако всичко беше ок,индиго нямаше да ги има и веднага се сетих .... .Благодаря ти отново AMAZING !
    Цитат
    Законът за най-малкото усилие има три компонента, три неща, които бихте могли да направите, за да задействате принципа „прави по-малко и постигай повече”. Първият компонент е приемането. Приемането означава просто да вземете решение: „Днес ще приемам хората, ситуациите, обстоятелствата и събитията такива, каквито са.” Тоест, ще помните, че „този момент е такъв, какъвто трябва да бъде”, защото целият свят е такъв, какъвто трябва да бъде. Този момент, същият който преживявате точно сега, е кулминация на всички моменти, преживени от вас в миналото. Той е такъв, какъвто е, защото цялата Вселена е такава, каквато е.
    Активен

Внимавай какво си пожелаваш!
    Бунтарката
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 179

• « Отговор #6 -: Февруари 13, 2010, 21:43:49 »

Активен

Внимавай какво си пожелаваш!
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #7 -: Февруари 14, 2010, 00:15:24 »

Ние сме на точното място,в точното време,с точните хора и приятели,в точния форум,и точно тук искам да кажа,че точно сега
    МНОГО ВИ ОБИЧАМ
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Май 27, 2010, 20:58:01 »

ми, повечето не подкрепят устройството на света. Съгласна съм, ако имаме пред вид света, създаден от хората. Но ако става въпрос за Истинския свят, съкровения, невидимия за човешко око, напълно подкрепям структурата му! Усмивчица
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Май 27, 2010, 21:32:37 »

Не подкрепям този свят,въобще не подкрепям човешкия свят и вътрешен и външен.И в двата свята парите са си целта на човешкото съществувание.

Но иначе относно онзи истинен свят-наречен природа,или Вселена-да подкрепям го.Заедно с неговите хубави и лоши страни.

Всичко има хубава и лоша страна,но е по-добре когато всичко си идва така както следва,натурално,така да се изразя.

Аз подкрепям и духовния свят понеже това е едно друго,нито по-висшо,нито по-нисшо,измерение откъде,вярвам,всички ние произлизаме.Или поне оттам идваме тук,в това измерение,в този Космос.Като портал.

Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #10 -: Май 27, 2010, 23:19:56 »

Моля, създателя на анкетата, да обясни какво е визирал под думата УСТРОЙСТВО!
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• « Отговор #11 -: Май 28, 2010, 09:40:40 »

Светът е такъв, какъвто ние си го направим. И ако сега не ни харесва мястото, където сме си избрали да живеем, то трябва да помислим как да го променим, доколкото ни е по силите и възможностите.
    Що се отнася до онзи невидим свят, за който говорите и как одобрявате неговото устройство, изниква следния въпрос- Вие помните ли/знаете ли как е устроен онзи невидим свят, как изглежда? Аз лично не си спомням. И не мога да кажа категорично, че одобрявам нещо, за което нямам спомени в момента. Някой ден, когато се върна там, ще ЗНАМ.
    Активен
    Teleca
    Гост
    « Отговор #12 -: Май 28, 2010, 13:06:05 »

Аз преди време се чудех - как ли е било по-добре. В средновековитео, когато са се колели и са правили воини за власт, земя и свобода или сега ... мисля, че сега е търпимо в сравнение с едно време, когато е трябвало да се бориш за оцеляване. Някак си ми е труно да си се представя галопирайки към 'вражеската' войска с меч/копие в ръка, камоли да убия друг човек но кой знае, ако обстоятелствата го налагат - може би - но се радвам че не е така.

А това кой как живее в момента е въпрос на избор. Ако иска може да си отиде на село и да си гелда градинката, ако иска може да се бори за професионално развитие, ако иска може да обиколи света, ако иска може да научи много(книги, интернет, училища достъпни за всеки), ако иска може почти всичко, а дори може би и абсолютно всичко ... важно е в какво вярваме и какво търсим, нали така ?
    Не разбирам защо има толкова много отговори "Не", но вие си знаете най-добре
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #13 -: Май 28, 2010, 13:32:19 »

"Знайте, че от гледище на бъдещето днешният живот и порядък са на мястото си. Умните, които разбират законите знаят, че сегашният живот е благо, а глупавите, които нищо не разбират, мислят че живота е болка и страдание".
    Учителя Петър Дънов

Остро говори понякога, ама има право..

Прав си Телеца!

Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #14 -: Май 28, 2010, 13:50:28 »

Аз преди време се чудех - как ли е било по-добре. В средновековитео, когато са се колели и са правили воини за власт, земя и свобода или сега ... мисля, че сега е търпимо в сравнение с едно време, когато е трябвало да се бориш за оцеляване. Някак си ми е труно да си се представя галопирайки към 'вражеската' войска с меч/копие в ръка, камоли да убия друг човек но кой знае, ако обстоятелствата го налагат - може би - но се радвам че не е така.

А това кой как живее в момента е въпрос на избор. Ако иска може да си отиде на село и да си гелда градинката, ако иска може да се бори за професионално развитие, ако иска може да обиколи света, ако иска може да научи много(книги, интернет, училища достъпни за всеки), ако иска може почти всичко, а дори може би и абсолютно всичко ... важно е в какво вярваме и какво търсим, нали така ?
    Не разбирам защо има толкова много отговори "Не", но вие си знаете най-добре

От началото на писаната история, до втората световна война, наистина си прав.
    Но от втората светована, нещата се променят коренно, системата на водене на "битки" е променена.
    Получихме в "дар", "свободен" и "безгрижен" живот, с войни само с "хуманна цел".
    Това което имаме в момента, е "враг" без лице, и това е доста по - страшно, от видимя такъв.
    Няма да навлизам в "теория на конспирацията", но.....не е лошо да не се забравя и този вариянт.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Устройство на етерното тяло
    Духовни учения
    Administrator 2 1260 Последна<br />публикация Юли 21, 2009, 23:48:22
    от Administrator
    Анкета - министерството на образованието
    Въпроси и отговори
    dana 7 1376 Последна<br />публикация Февруари 09, 2010, 10:03:51
    от 11WOLF11
    АНКЕТА - Подкрепяте ли Индиго общността? « 1 2 »
    Анкети
    11WOLF11 16 2529 Последна<br />публикация Април 22, 2012, 14:45:53
    от Щуродино
    Как се самоопределям? Анкета « 1 2 »
    Анкети
    Турист 17 2017 Последна<br />публикация Юли 05, 2012, 11:13:10
    от Щуродино
    Анкета - Според Вас Бог е..
    Анкети
    {-^-} 1 1096 Последна<br />публикация Април 16, 2012, 10:59:39
    от ИВЕВЕ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright