Духовно развитие

Анкета
Въпрос: Според вас Вие към кой профил повече клоните, към индиго профила или към кристалния профил?
ИНДИГО профил - 66 (66%)
КРИСТАЛ профил - 10 (10%)
Друг профил - 24 (24%)
Общ брой гласове: 89

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: АНКЕТА - ИНДИГО или КРИСТАЛНА личност?  (Прочетена 10901 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #30 -: Декември 15, 2010, 19:46:50 »

пуснах ви темички за хубавите ви очички Усмивчица
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
air_fairy
Неактивен Неактивен

Публикации: 153

• Град: Бургас
  • « Отговор #31 -: Декември 16, 2010, 13:42:45 »

а как така от многоцветна в индиго-  това е не е прогрес.Процесът трябва да е обратен, или говориш за някакво различно многоцветие. Примерно 3 цвята комбинирани , а не всички цветове заедно.

Да обясня, сина ми сега е на 3 години. В първите няколко дни когато се роди детето аурата му е бяла /всички знаем какво означава това/. Седмица след това може би започва да свети в дъга, което е баланс, после започва да реагира на външната среда, поема от вас и вашите настроения/не случайно казваме, че бебето усеща майката/ и аурата реагира като започва да се изменя /дебалансира се/, докато достигне до едно относително стабилно състояние с преобладаващ цвят. Но това се случва когато е вече по-осъзнато като личност. При медитация например дъгата следва индигото, не обратното. Дъгата е много трудно постижимо състояние на баланс. Докато индиго е повишаване на вибрацията и качване на ниво. В този ред на мисли бихте ли споделили кои от вас са овладяли умението съзнателно /без медитация/ да се качват на ниво и да вибрират в определен спектър?
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #32 -: Декември 16, 2010, 16:07:27 »

Аз не съм наблюдавала цветовете ,като се е родил , защото не са ме интересували чак толкова, все пак те са отражение на това което си , а то се чуства като цяло много силно от майката и цвета може да е само потвърждение.
    Но това което усещам и си мисля е, че един човек идва с мисия и кармична натовареност на тази земя, т.е да кажем че финната  му структора е определена , както и физическата ,от зачването съдържа се в днк-то. Едно дете слезло на земята с индиговия пламък , свети с тези цветове от самото начало . Значи майката и детето не си взаимодействат след раждането , а много преди това . Знаеш то реагира на емоции и състояния в корема. Другото което е , едно дете на новото време се ражда достатъчно силно за да въздейства то на околните ( което е и част от мисията им) и в това съм сигурна , защото видях как детето влияе на моята аура и моите вибрации , а не обратното. даже си мисля ,че при едно по-тжко раждане детето е в стрес и това няма как да не се отразява на аурата му . Но има много опитни души ,които осен че направляват цялата бременност (както при мен ) , понасят раждането по-леко.
    По скоро си мисля ,че си минала през етапа на виждане на аурата от енергийно поле до същинския цвят , но не мога да съм сигурна.
    Та на въпроса ти за съзнателното вибриране в даден спектър. Аз го приемам цвета пак казвам като отражение на състоянието. Както надолу ,така и нагоре. Ако желаеш да трептиш в червената зона хахахаха знаеш как става, а нагоре съзнателно най-често с молитва , като си говорим с Бог. Според зависи от собствната ти структора , някои хора се влияят от средата и преекспонират (това пак тука от опит). Тоест ако желая да си вдигна вибрациите и искам да трептя в кристален спектър обаждам се на ..... и то става , обаче това не е вампиризъм защото в моя случай преекспонирам връщам в повече и така вдигаме си ,вдига ме си вибрациите ,почти докато литнем хахахахах. Същото обаче се случва и при някой червеничък и положението съответно се влошава Тъжен
    Така ,че всичко наистина зависи от теб , какъв си , защото ти си една сложна схема, която и милион характеристики и етикети не могат да опишат.
    Важно е със сърце да следваме Естествения път , каквото поискаме ще ни се дава на време , с насилване само забавяме процесите.
    Активен

air_fairy
    Неактивен Неактивен

Публикации: 153

• Град: Бургас
  • « Отговор #33 -: Декември 16, 2010, 16:15:32 »

Напълно съм съгласна с теб, говорим за същото но го гледаме от различна переспектива. Все пак ние сме Вибрационни същества Усмивчица Усмихнат ден
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #34 -: Декември 16, 2010, 16:18:56 »

Благодаря усмихнат ден и теб , радвам се ,че все пак се разбираме, знам  на мен колко ми е трудно да обличам в думи.
    Активен

taken
    Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #35 -: Декември 16, 2010, 16:36:45 »

"В България 35% от децата  в момента са индиго !!! Те са много по -съсредоточени от останалите деца.Тук значи теорията за дефицита на внимание не е толкова точна , колкото мислят учените в САЩ и Европа.
    Има една скрита тенденция, която също не се забелязва- съотношението между момичета и момчетата индиго...Евите са доста по-голям процент.На около 10 деца,които идват на бял свят, шест са от новата раса.От тези 6 виждам ,че 4 са момичета.Само две да момчета.От тези 2 момчета индиго едното със сигурност има проявление на някакъв здравословен проблем.Това вече се наблюдава масово!!!
    При момичетата 8 трябва да се родят ,за да се получи засечка при едно ментална или физиологична!
    Съществуват обаче още някои външни белези,които до днес остават скрити.Много по-трудно разпознаваеми са момчетата.Те обикновено имат тъмни или пъстри очи,светла като стъблото на глухарче коса.Може да е кафява , черна,но много-много рядко руса.За разлика от момичетата , където се спускат индивиди с руса до много светло кестенява коса."
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #36 -: Декември 16, 2010, 17:10:52 »

Това не е ли от книгата дето излезе с вестник Стандарт?
    Защото аз имам друго мнение по въпроса.
    Енергията през последните 30 години се спуска към земята и мени интензивността си ,като съответно мени цветовете си . Съответно затова и идват различните деца , индиговия мина , кристалния, сега чета  от много места ,че от 2009 е с интензитета на диаманта и той се усилва .
    Тоест да статистиката може да е вярна но вместо деца индиго ,трябва да се замени с деца на новото време , за да сме по-точни.
    И какви са тези физически описания, нима деца на новото време не се раждат в африка или Азия или това е само за БГ.
    Тейкънче , хубаво е да се публикува извора също и цялата информация
    Активен

Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 580

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #37 -: Декември 25, 2010, 18:46:31 »

Само 15 ли сме тези, които могат да кажат открито какво сме?
    Сред нас има и много неиндигота. Защо се страхуваре да го покажете? Ние така или иначе знаем и милион пъти сме казвали, че това няма никакво значение. В крайна сметка  най-важното е това, което носите в сърцата си!

Ми аз не си виждам аурата; как да кажа какво съм
    само като бях на 22-23 се сещам че докато медитирах видях с затворени очи едно мастилено синьо кръгче. много приятен цвят Усмивчица
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    bastard
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #38 -: Декември 30, 2010, 11:08:14 »

eto go i 29tiq chlen

ето го и 29тия член Усмивчица

Global Moderator - Коментар
    Моля, спазвайте Правилата на форума и пишете на КИРИЛИЦА.

« Последна редакция: Декември 30, 2010, 14:41:27 от Модератор » Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #39 -: Декември 30, 2010, 11:54:52 »

ето го и 29тия член Усмивчица

Аз съм 15-та  Ухилен

« Последна редакция: Декември 30, 2010, 14:41:59 от Модератор » Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    slaviancho
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

• Град: София
  • « Отговор #40 -: Януари 27, 2011, 01:08:38 »

Правя тази анкета с цел да се установи колко човека са индиго от форума. По мои наблюдения истинските индиго хора са по малко от 10 във форума! Голяма част са любопитни. Друга част им се иска да са индиго. Има и хора чиито деца са индиго. Но важното е да се намери точна бройка за да споделя някои неща с другите. Свръх интелекта не означава че притежаваме индиго да поясня. Индиго човека може да се познае само по няколко изречения. Не злоупотребявайте
    Активен
    demy
    Daniela
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #41 -: Януари 27, 2011, 01:13:42 »

След като знаеш бройката защо питаш? А не може ли на всички да го кажеш, или е много тайно? Защо разделяш хората?
    « Последна редакция: Януари 27, 2011, 01:20:56 от demy » Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #42 -: Януари 27, 2011, 01:56:47 »

След като знаеш бройката защо питаш? А не може ли на всички да го кажеш, или е много тайно? Защо разделяш хората?
    +1 за отговор на тези въпроси Усмивчица

Само да добавя, че това е форум за "Духовно развитие" а не "Индиго клуб" или нещо от сорта.
    « Последна редакция: Януари 27, 2011, 02:37:00 от Власти » Активен
    Малкия_Принц
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 89

• Град: Антевасин
    « Отговор #43 -: Януари 27, 2011, 04:36:22 »

Ами да, защо все трябва да поставяме етикети ? Ние всички сме хора, някои са повече извисени духовно, други не чак толкова, но преди всичко сме хора .
    Активен

Lola
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« Отговор #44 -: Януари 27, 2011, 08:53:00 »

Ако във форума са само 10, то колко са в България...30? Сподели го и с нас обикновените хорица и ние да получим малко просветление, не трябва ли и ние да знаем?
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    ТЕСТ за ИНДИГО личност « 1 2 ... 13 14 »
    Всичко относно индиготата
    11WOLF11 196 97537 Последна<br />публикация Март 15, 2013, 11:13:08
    от Kissing You Good Night
    Слабите страни на индиговата личност
    Админ 14 5716 Последна<br />публикация Януари 05, 2012, 00:11:30
    от Gayatri
    АНКЕТА - Подкрепяте ли Индиго общността? « 1 2 »
    Анкети
    11WOLF11 16 2769 Последна<br />публикация Април 22, 2012, 14:45:53
    от Щуродино
    Разликите между индиго личност и индиго копие
    echo105 3 3306 Последна<br />публикация Септември 26, 2011, 16:47:20
    от Еруин
    Анкета - Според Вас Бог е..
    Анкети
    {-^-} 1 1288 Последна<br />публикация Април 16, 2012, 10:59:39
    от ИВЕВЕ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright