Духовно развитие

Анкета
Въпрос: Според вас Вие към кой профил повече клоните, към индиго профила или към кристалния профил?
ИНДИГО профил - 66 (66%)
КРИСТАЛ профил - 10 (10%)
Друг профил - 24 (24%)
Общ брой гласове: 89

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: АНКЕТА - ИНДИГО или КРИСТАЛНА личност?  (Прочетена 10910 пъти)
Веселин
Неактивен Неактивен

Публикации: 228

• Град: Пловдив
  • « Отговор #15 -: Март 02, 2010, 17:05:04 »

То и аз сигурно съм жълтурче (макар и да не съм си виждал аурата)  Ухилен Но това за мен не е от значение, всеки човек е по своемо уникален, важното е да се обичаме и уважаваме един друг. 
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #16 -: Март 03, 2010, 14:40:20 »

Най накрая и аз мога да кажа какво съм, въпреки че, винаги съм била сигурна, че съм индиго, даже много тъмно индиго, но това което видях тази нощ малко ме изненада, признавам Усмивчица
    От лявата страна-индиго, от дясната-жълто,виолетово, а отзад на тила-бяло.
    Е, като каква да се представя в анкетата? Веселяк
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #17 -: Март 03, 2010, 14:42:41 »

Щом има и индиго, значи все пак си индиго. Усмивчица
    А можеш ли да кажеш как човек може да си види аурата?
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #18 -: Март 03, 2010, 15:04:49 »

Мисля, че всичко което искаш да разбереш, ще до видиш в сънят си. То е сън, само че усещаш, че е нещо повече от сън, т.е. реалност. Ако не се лъжа имам метод,(метода Силва), там се казва как да сънуваш будни сънища, или да получиш дадени отговори. Общо взето е доста лесно, преди да заспиш, последната мисъл преди заспиване да е свързана с това което искаш да научиш, и когато се събудиш също да искаш да си го спомняш, мисля че така беше, прочети го за всеки случай. Когато до казах на мъжът ми една вечер, и давмата решихме да пробваме какво ще се получи, на сутринта се оказа, че сме сънували абсолютно един и същ сън, само дето целта не беше това, но и то не беше лошо постижение. Друг път синът ми беше болен и хомеопатичното лекарство не му подейства, и аз исках да разбера, кое е точно неговото лекарство. И така пак го сънувах, беше странно име, което не бях чувала, записах го. Когато се обадих сутринта на хомеопатката и я попитах има ли такова чудо, се оказа че, наистина има, и то е точно за него!!!! Това беше неговата субстанция, която тя не можа да открие при първия преглед! Така че, дерзай!
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #19 -: Март 03, 2010, 15:09:16 »

Благодаря, izida!
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• Град: София
  • « Отговор #20 -: Март 04, 2010, 13:38:08 »

изида, снощи изпробвах т.нар. осъзнато сънуване. Преди да си легна исках да видя аурата в съня си и да го запомня.
    Честно казано бях доста недоверчиво настроена, но за моя изненада се получи. Видях се в цял ръст, а аурата ми беше индигово- виолетова. Ето защо толкова много харесвам виолетовия цвят Усмивчица
    Но все пак, не смея да вярвам на 100% на това, което видях. Усмивчица
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #21 -: Март 04, 2010, 14:09:29 »

Ех, и аз се опитах да го изпробвам, но нещо не се получи. Тъжен Явно съм имал доста големи очаквания.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #22 -: Март 04, 2010, 14:20:11 »

Аз клоня повече към Индигов профил,но имам и виолотеви качества.Един от тези два цвята съм със сигурност!
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #23 -: Март 04, 2010, 16:11:11 »

изида, снощи изпробвах т.нар. осъзнато сънуване. Преди да си легна исках да видя аурата в съня си и да го запомня.
    Честно казано бях доста недоверчиво настроена, но за моя изненада се получи. Видях се в цял ръст, а аурата ми беше индигово- виолетова. Ето защо толкова много харесвам виолетовия цвят Усмивчица
    Но все пак, не смея да вярвам на 100% на това, което видях. Усмивчица

Браво, Гаятри, на мен ми отне мяколко месеца докато получа тази информация!
    Хубавото е, че този метод работи, дори и не на момента, но все пак мисля, че зависи от силата на мотивацията.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #24 -: Юли 07, 2010, 09:32:31 »

Аз съм някаква смесица между всичко, което може да ви хрумне Ухилен И в такъв случай май друг профил Згреших
    Активен
    l'amour
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: love (always) sucks
  • *Като една от многото знам,знам че не съм сама.. *

« Отговор #25 -: Декември 07, 2010, 03:09:10 »

Аз клоня към индиго - помня, че изведнъж в съзнанието ми избликна този цвят и така до днес
    Активен

Няма нищо по-просто от това - да се усмихнеш и да приветстваш живота във всичките му измерения. Той ти се отблагодарява за усмивката, като ти поднася всичко онова, което желаеш и те подпомага да осъществиш желанията си. Животът те обича.
    http://www.izvorite.com/text/text112.htm
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #26 -: Декември 07, 2010, 03:13:03 »

Аз съм някаква смесица между всичко, което може да ви хрумне Ухилен И в такъв случай май друг профил Згреших

Хахахаха отдавна надушвам ,че сме от една порода само дето ти си много,много по !!!!
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    ivan62ka07
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

• Град: stara zagora
  • « Отговор #27 -: Декември 15, 2010, 00:33:40 »

след като си направя снимка на аурата ще зная със сигорност.купих си книгата на Кабир Джафи и Ритама Дейвидсън ДУШИТЕ ИНДИГО  има приложение  с вапрос душа индиго ли сте ? от 28 вапроса не отговорих на три с положителен отговор като чета за кристалните деца и със много от тя
    хните
    Активен
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

Публикации: 153

• Град: Бургас
  • « Отговор #28 -: Декември 15, 2010, 10:23:48 »

Здравейте, моята аура е индиго а на сина ми беше в цветовете на дъгата и сега се променя към индиго. Голяма веселба е, много често си влияем, усещаме се на вибрационно ниво. От опит знам че аурата се влияе от емоцията ни и рядко е едноцветна. Често имам определни участъци в зелено. Но развивайки се духовно ние я променяме, тя е също толкова динамична и реагира на енергията, която поемаме или която излъчваме към другите. Когато медитирам често преминавам в различен спектър, през розово, златно до бяло. Лично аз смятам че индиго същност е усещане, което може да се постигне и от тези, които го нямат заложено "по право". Както и че едно индиго може да се развие в кристал, тъй като това е естественото продължение и просто трябва осъзнато да го отработим.
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #29 -: Декември 15, 2010, 15:49:30 »

а как така от многоцветна в индиго-  това е не е прогрес.Процесът трябва да е обратен, или говориш за някакво различно многоцветие. Примерно 3 цвята комбинирани , а не всички цветове заедно.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    ТЕСТ за ИНДИГО личност « 1 2 ... 13 14 »
    Всичко относно индиготата
    11WOLF11 196 97561 Последна<br />публикация Март 15, 2013, 11:13:08
    от Kissing You Good Night
    Слабите страни на индиговата личност
    Админ 14 5717 Последна<br />публикация Януари 05, 2012, 00:11:30
    от Gayatri
    АНКЕТА - Подкрепяте ли Индиго общността? « 1 2 »
    Анкети
    11WOLF11 16 2772 Последна<br />публикация Април 22, 2012, 14:45:53
    от Щуродино
    Разликите между индиго личност и индиго копие
    echo105 3 3308 Последна<br />публикация Септември 26, 2011, 16:47:20
    от Еруин
    Анкета - Според Вас Бог е..
    Анкети
    {-^-} 1 1290 Последна<br />публикация Април 16, 2012, 10:59:39
    от ИВЕВЕ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright