Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Луната на 29 януари, 2010, към 21:00 ч  (Прочетена 958 пъти)
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « -: Януари 30, 2010, 00:06:02 »

Луната на 29 януари, 2010, към 21:00 ч...  Леле, днес ЛУНАТА е необикновено красива! Дали защото Земята, Марс и Слънцето са на една линия, не знам! Освен ореола около Луната, който се появява по време на вятър, има и още една окръжност, много по-голяма! Шокиран ДОСЕГА СТОЯХ НА ТЕРАСАТА, НО СИ СТРУВАШЕ! ДОРИ ГО СНИМАХ! Но снимката си е бледо подобие на това, което видяха очите ми! Дори не знам как да опиша какво изпитвам в момента! Със сигурност обаче не си чувствам тялото, сякаш летя нанякъде и то в пълно съзнание... Трябва да се ощипя, май! Шокиран Толкова бях ( и съм ) не на себе си, че дигиталният фотоапарат отказа да снима в началото! Просто застина! И дойде ред на обикновения фотоапарат... Трябваше да си наложа да се успокоя и все пак успях! Но батерията падна веднага след като снимах... Няма да мога и да кача снимките тук!...  Някой друг наблюдава ли събитието?!...
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #1 -: Януари 30, 2010, 01:15:58 »

И тук е невероятно красива Около Луната има оранжев ореол, а в доста по-голям радиус от бяло се прелива към синьо... Блести невероятно силно.... не виждана красота...
    Активен
    snifo
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #2 -: Януари 30, 2010, 04:39:40 »

Умрях от яд, че апарата ми не беше в мен тая вечер! А можех да и направя нощна снимка с експонация повечко секунди, за да се види ОГРОМНАТА дупка... както един приятел я нарече - грамофонна плоча Плезещ се Аз стоях и гледах докато не измръзнах  Ухилен Аз лично я видях в 22:30 и кръгът все още беше перфектен, тъмен, сякаш без облаци вътре в него. В 23:00 вече краищата започнаха да се развалят. Все още търся инфо в интернет, за сега в ютуб нищо, предполагам, че се е видяла от цяла България, защото се обаждах и на приятели в др градове.
    Активен

I see through the eyes of the blind.
    giti
    Гост
    « Отговор #3 -: Януари 30, 2010, 04:55:25 »

Умрях от яд, че апарата ми не беше в мен тая вечер! А можех да и направя нощна снимка с експонация повечко секунди, за да се види ОГРОМНАТА дупка... както един приятел я нарече - грамофонна плоча Плезещ се Аз стоях и гледах докато не измръзнах  Ухилен Аз лично я видях в 22:30 и кръгът все още беше перфектен, тъмен, сякаш без облаци вътре в него. В 23:00 вече краищата започнаха да се развалят. Все още търся инфо в интернет, за сега в ютуб нищо, предполагам, че се е видяла от цяла България, защото се обаждах и на приятели в др градове.
    Не само в България! Аз наблюдавах от Швеция Готин Предполагам, навсякъде е била тази красота...
    Активен
    Цар Кару І
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 66

• Град: Пловдив
    « Отговор #4 -: Януари 30, 2010, 11:38:42 »

Не само в България! Аз наблюдавах от Швеция Готин Предполагам, навсякъде е била тази красота...
    Ооо, Гити, ти си била у шведско? Хур мор ду и даг мин вен? Казвал ли съм ти, че синът ми говори 4 езика (шведски е един от тях)? И аз го говорех, но много отдавна не съм го практикувал, така че...
    Жалко, че не гледах луната миналата вечер. Някой направил ли е снимки?
    « Последна редакция: Януари 30, 2010, 11:48:11 от Цар Кару І » Активен

Цар Кару І - ecce Inquisitor Curiae
    Създател на "Енциклопедията на Пайтон" Ухилен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #5 -: Януари 30, 2010, 13:46:31 »

И аз не я гледах но пък към 21 и нещо изпитах някъкво невероятно чувство!
    ПС:Една моя приятелка е от Швеция Целувчица
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    pluton
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Януари 30, 2010, 17:51:08 »

И аз не я гледах но пък към 21 и нещо изпитах някъкво невероятно чувство!
    ПС:Една моя приятелка е от Швеция Целувчица
    Еее, стига вече с тази Скандинавия! И най-добрата ми приятелка обожава този регион, а никога не е била там... ( НИКОГА ЛИ... ?!)!  Намигване
    Активен

pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #7 -: Януари 30, 2010, 19:12:19 »

Ухилен Ухилен Май всеки е свързан някак със Скандинавия Плезещ се
    Активен

pluton
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Януари 30, 2010, 22:18:34 »

И Кнут Хампсун печели Нобелова награда за литература... Веселяк Веселяк Плезещ се  Целувчица Плезещ се
    Активен

pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #9 -: Януари 31, 2010, 15:46:47 »

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен А баща му е спечелил евтин телефон Веселяк Целувчица
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #10 -: Януари 31, 2010, 17:02:42 »

Bara bra Кару, tack min vän Готин Hoppas att du är bra också
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright