Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Интерпретация на години  (Прочетена 1321 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 26, 2010, 21:20:42 »

Интерпретация на универсалните години:

1 - Нови начинания, смели планове.

2 - Обединения, съглашения, спогодби.

3 - Изкуство, удоволствия, безпокойство, разхищение.

4 - Работа, слизане на дъното и нормализация.

5 - Нови интереси, международен обмен.

6 - Хармония, напредък, подобряване условията на живот.

7 - Финансови успехи; благополуно завършване на различни начинания..

8 - Развитие на търговия; мащабни проекти.

9 - Завършва цикъл, любов, разбирателство.

11 - Идеализъм, духовност, окултизъм.

22 - Високи идеали, възвишени начинания, благотворителност.

Персоналните години се изчисляват на базата на универсалната година, като се прибавят редуцирани ден и месец на раждане.

Пример:

13. 12. - ден и месец на раждане; текуща година - 2003;

1 + 3 = 4

1 + 2 = 3

2 + 0 + 0 + 3 = 5

Персоналната година е: 4 + 3 + 5 = 12 , 1 + 2 = 3

Интерпретация на персоналните години:

1 - Трябва да се следва вътрешният глас; да се реализират плануваните промени; трябва да се мобилизира максимално енергията, защото се поставя началото на 9 - годишния цикъл.

2 - Сега не е време за нови действия, а за натрупване на сила, укрепване на позиции, приятелства; трябва да се проявява търпение, толерантност; да се избягва излишната чувствителност.

3 - Време за нови приятелства, за оптимизъм, за успехи; удоволствието ще е по-голямо, ако завършваме начинанията си, преди да почнем нови.

4 - Година за работа, за поправяне на грешките,за подсилване на слабите неща, за въвеждане на ред.

5 - Прогрес, новаторство; завършване на стари неща, за да се отвори място за нови; трябва да се вършат различни неща, но най-вече тия, които носят полза; от задънените улици трябва да се излиза.

6 - Година до известна степен на застой, но и на поемане на големи отговорности - благоприятна за брак и сдружения.

7 - Година на усамотяване и преценка - да се отсеят положителните неща и грешките - година на разсъждения, анализ, усъвършенстване, благоприятна финансово.

8 - Силна година; за нови, решителни крачки напред; необходима е справедливост, концентрация и да се поемат нещата в ръце.

9 - Трудна година - стари неща ще пречат и трябва да се довършат и разчистят; по правило е година на радост, добра за приятелства и подготовка за нов цикъл.

11 - Година на вътрешен растеж- проверяват се собствените принципи; откровение и просветление.

22 - Мечтите се превръщат в реалност; всеобщ напредък.

Изчисляване на персоналния месец - персоналната година се събира с текущия месец - идеята е, това което вършим, да е в резонанс с персоналния месец.

1 - Начало, творчество, но и мързел, апатия, реакционност, инат.

2 - Почивка, хармония, приятелства, но и отпуснатост, меланхолия, недоволство.

3 - Изяви, активност, но и оплаквания, клюки,нервност.

4 - Организация, добре свършена работа, но и вражди, пречки в работата, ограничения.

5 - Реклама, експанзия, нови начинания, нови хора, но и преследване на удоволствия, безисходица.

6 - Хармония, съгласие, семейно щастие, но и известна безотговорност, отказ от някои задължения.

7 - Самоанализ, усъвършенстване в работата, но и фетишизиране на материалното.

8 - Сила, вярна преценка, но и вредна злоупотреба със силата.

9 - Широк мироглед, любов, но и поставяне Егото над всичко.

11 - Психологизъм, ход на ново начинание, но и скъперничество, егоизъм,
    раздразнение.

22 - Реализация на мечтите, но и застой или бунт.
    Активен

zaharisa
    Човек, обикновен.
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 120

« Отговор #1 -: Февруари 13, 2010, 20:55:06 »

7 - Година на усамотяване и преценка - да се отсеят положителните неща и грешките - година на разсъждения, анализ, усъвършенстване, благоприятна финансово.
    Активен

"Бъди самият ти промяната, която искаш да видиш в света. "- Ганди
    vihrogonche
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 14

« Отговор #2 -: Октомври 10, 2010, 02:40:37 »

И при мен е тя.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright