Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Характер според числата  (Прочетена 5270 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 26, 2010, 21:04:48 »

Нумерологията е просто разширено изследване на вибрацията, а числата от 1 до 9 представляват пълен цикъл на вибрацията. Ние живеем в свят на вибрации и всяко същество, което идва на този свят, има своя индивидуална вибрация, различна от всички останали.

Числото на раждане / рождено число/ е първото и най-важното. То се определя чрез сумиране на числата от датата на Вашето раждане до получаване на едноцифрено число. Например, родени сте на 12.03.1970 г. Събирате 1+2+3+1+9+7+0= 23. Числото на вашето раждане е 5.

Ето и характеристиките на отделните числа :

ЧОВЕК С ЧИСЛО 1
    Смел, уверен в силите си, активен и енергичен, умеещ добре да изкарва и харчи пари. Натура – по-скоро добър изпълнител, отколкото творец. Противопоказно е участие в рисковани мероприятия и да се занимава с бизнес. Хората с това число са индивидуалисти, реалисти, активни, импулсивни, свободолюбиви, склонни към налагане на своето мнение, екстраверти.

ЧОВЕК С ЧИСЛО 2
    Неуверен в своите възможности, емоционално неспокоен. Целесъобразна за него е работата в колектив с приятели или роднини. Човек с гъвкав характер. Уравновесен, едновременно с това, пасивен, много податлив на външно влияние. Лесно попада под зависимост, нуждае се от много любов.

ЧОВЕК С ЧИСЛО 3
    Склонност към занимания с наука, изкуство, спорт. Има голяма вероятност да постигне слава и успех, ако е последователен и разсъдлив в действията си. На тройката са присъщи независимост, откритост и комуникативност, влечение към обществото и развлеченията, творчески и инициативен подход към всяко нещо.

Действията му като правилоса спонтанни.

ЧОВЕК С ЧИСЛО 4
    Област на интереси - наука, техника, производство. Отличителни черти – надежност, стабилност, добросъвестност. Намира изход от създала се сложна ситуация, даже в екстремални условия. Основна черта на четворката е стабилността. Това е консерватор, привикнал дълго да обмисля всяка своя крачка. Много педантичен и дисциплиниран, предпочита да живее “по правилата”.

ЧОВЕК С ЧИСЛО 5
    Философ, ценящ преди всичко независимостта и духовната свобода. Влечение към пътешествия и приключения, авантюрист. Има нелоши резултати при съвместния труд. Това е независим човек, много динамичен, склонен отначало да направи нещо, а след това да помисли.

ЧОВЕК С ЧИСЛО 6
    Предразположеност към голям ръст в кариерата - чиновник от висок ранг или политик. Честен, енергичен, оследователен. Творческа, емоционална, романтична и мечтателна натура. Като правило, нерешителен човек, идеалист.

ЧОВЕК С ЧИСЛО 7
    Талантлив в изкуството,науката, религиозната дейност. Лидер. Но успехи във финансовата или търговска дейност са възможни единствено с чужда помощ. Сдържан характер, независим, интересите са съсредоточени основно в духовната сфера. Склонност към самота.

ЧОВЕК С ЧИСЛО 8
    Силен интерес към големите неща с чужда помощ, търси единствено голяма изгода. Материалист, лидер, инициативен и много амбициозен. Много енергичен, самостоятелен, добър организатор, винаги се стреми да държи нещата в свои ръце.

ЧОВЕК С ЧИСЛО 9
    Предан е на висока цел. Необходимо е да се предпазва от егоизъм, самоувереност, дребнавост и алчност. Идеалист и мечтател, раним и неспокоен характер. Богато въображение, оригиналност на мислите и действията. Лошо се приспособява към самостоятелен живот.

Особените числа, които не се редуцират
    Към господстващите числа се отнасят единадесет, двадесет и две, тридесет и три. Наричат се така, защото притежават по-голям потенциал от всички останали числа. Всяко от тях претендира за особен вид управление.

ЧОВЕК С ЧИСЛО11:
    Това е духовен посланик, просветител. Девиз – вдъхновение.Означава просветление, излизане от рационалното, чувствителност, но и непрактичност, вечно търсещ мистерията на живота. Числото 11 представлява в опростен вариант двойката и на практика съдържа в себе си всичките й характеристики. От 11 се очаква много. Човекът с това число е винаги в центъра на вниманието. Роден е, за да бъде лидер. Неговият начин на живот вдъхновява другите, те се ръководят по него. Не бива да търси признание. Притежателят на това число върви по границата между величието и саморазрушението. Страда от фобии. Необходимо е да се научи да живеее с вяра.

ЧОВЕК С ЧИСЛО 22
    Това е духовният майстор на формата. Девиз – да оставя на света. Притежава уникалната способност да вижда голямата картина, детайлите и духовните принципи, необходими за реализирането на всичко това в конкретната форма. Те работят за човечеството. Той е строител с голям замах. Притежава изключителни организаторски способности. Обича да създава системи, програми, проекти и действително реализира мечтите си. Числото 22 представлява в опростен вариант числото 4. Тъй като се въвлича в големи проекти, може да се почувства прекомерно натоварен и преуморен.

ЧОВЕК С ЧИСЛО 33:
    Това е лечител. Девиз – милосърдие. Алтруизъм и самоотверженост. С безусловна любов и открито сърце, дарява своята целителна енергия. 33 е символ на висшите възможности на човешкото съзнание. Човек с това число може да бъде “космическият родител” на другите. Желанието му за помощ трябва да се ръководи от следното “не помагай, ако не те молят за това”. В противен случай всичко се обръща срещу него.
    Активен

zaharisa
    Човек, обикновен.
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 120

« Отговор #1 -: Февруари 13, 2010, 20:51:32 »

ЧОВЕК С ЧИСЛО 3
    Склонност към занимания с наука, изкуство, спорт. Има голяма вероятност да постигне слава и успех, ако е последователен и разсъдлив в действията си. На тройката са присъщи независимост, откритост и комуникативност, влечение към обществото и развлеченията, творчески и инициативен подход към всяко нещо.

Действията му като правилоса спонтанни.
    Активен

"Бъди самият ти промяната, която искаш да видиш в света. "- Ганди
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #2 -: Февруари 13, 2010, 21:27:21 »

01.06.1990
    1+6+1+9+9=26=2+6=8
    ЧОВЕК С ЧИСЛО 8
    Силен интерес към големите неща с чужда помощ, търси единствено голяма изгода. Материалист, лидер, инициативен и много амбициозен. Много енергичен, самостоятелен, добър организатор, винаги се стреми да държи нещата в свои ръце.
    Е как ме наредиха не е истина просто. Ухилен
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Хера
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 52

• Град: Everywhere
  • Fortuna Favet Fortibus!

« Отговор #3 -: Февруари 23, 2010, 17:55:26 »

ЧОВЕК С ЧИСЛО 7
    Талантлив в изкуството,науката, религиозната дейност. Лидер. Но успехи във финансовата или търговска дейност са възможни единствено с чужда помощ. Сдържан характер, независим, интересите са съсредоточени основно в духовната сфера. Склонност към самота.
    Активен

You see things as they are and ask, Why? I dream things as they never were and ask, Why not?!
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 227

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« Отговор #4 -: Февруари 23, 2010, 18:11:02 »

1+1+2+1+9+9+6=29=2+9=11  /  1+12+1+9+9+6=38=3+8=11

ЧОВЕК С ЧИСЛО11:
    Това е духовен посланик, просветител. Девиз – вдъхновение.Означава просветление, излизане от рационалното, чувствителност, но и непрактичност, вечно търсещ мистерията на живота. Числото 11 представлява в опростен вариант двойката и на практика съдържа в себе си всичките й характеристики. От 11 се очаква много. Човекът с това число е винаги в центъра на вниманието. Роден е, за да бъде лидер. Неговият начин на живот вдъхновява другите, те се ръководят по него. Не бива да търси признание. Притежателят на това число върви по границата между величието и саморазрушението. Страда от фобии. Необходимо е да се научи да живеее с вяра.
    Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #5 -: Февруари 23, 2010, 18:51:56 »

ЧОВЕК С ЧИСЛО11:

09.11.1989 г.

9+1+1+1+9+8+9=10+11+8+9=21+17=38 > 3+8=11

Активен

До
    Гост
    « Отговор #6 -: Септември 14, 2010, 00:23:53 »

ЧОВЕК С ЧИСЛО 5
    Философ, ценящ преди всичко независимостта и духовната свобода. Влечение към пътешествия и приключения, авантюрист. Има нелоши резултати при съвместния труд. Това е независим човек, много динамичен, склонен отначало да направи нещо, а след това да помисли.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Септември 14, 2010, 00:45:44 »

ЧОВЕК С ЧИСЛО 7

брей ужасно точна седмичка съм  Веселяк
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Sunrise
    Съниз...!
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: In my own head
  • « Отговор #8 -: Декември 07, 2010, 00:42:46 »

06.04.1994 - 6+4+1+9+9+4 = 33...

Цитат
    ЧОВЕК С ЧИСЛО 33:Това е лечител. Девиз – милосърдие. Алтруизъм и самоотверженост. С безусловна любов и открито сърце, дарява своята целителна енергия. 33 е символ на висшите възможности на човешкото съзнание. Човек с това число може да бъде “космическият родител” на другите. Желанието му за помощ трябва да се ръководи от следното “не помагай, ако не те молят за това”. В противен случай всичко се обръща срещу него.
    Активен

.......да бе мисли си ,че ваканцията ти на Земята е предначертана и планувана от шефа ти "Господ"
    ... и ти си само пешката в играта на живота,но аз и Къци имаме едно жокерче за теб..."
    недей да мислиш - не ти се получава"...а преследвай мечтите си....
    JuJkA [Sunshine]
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 38

• Град: Разград
  • « Отговор #9 -: Декември 07, 2010, 00:46:36 »

Моетое е 4 Усмивчица 22.09.1989 2+2+9+1+9+8+9=40=4+0=4 Усмивчица
    Активен

Music Makes Me Happy
    Sunrise
    Съниз...!
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

• Град: In my own head
  • « Отговор #10 -: Декември 07, 2010, 01:19:04 »

Защо не трябва да се сумира 33?
    Активен

.......да бе мисли си ,че ваканцията ти на Земята е предначертана и планувана от шефа ти "Господ"
    ... и ти си само пешката в играта на живота,но аз и Къци имаме едно жокерче за теб..."
    недей да мислиш - не ти се получава"...а преследвай мечтите си....
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #11 -: Декември 09, 2010, 22:20:16 »

За мене не е 5, ама то най-ми прилича. Особено, че първо правя нещата и след това ги мисля Веселяк
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #12 -: Декември 09, 2010, 23:50:06 »

13.06.1989=1
    ЧОВЕК С ЧИСЛО 1
    Смел, уверен в силите си, активен и енергичен, умеещ добре да изкарва и харчи пари. Натура – по-скоро добър изпълнител, отколкото творец. Противопоказно е участие в рисковани мероприятия и да се занимава с бизнес. Хората с това число са индивидуалисти, реалисти, активни, импулсивни, свободолюбиви, склонни към налагане на своето мнение, екстраверти.
    Абе незнам колко е така ,но ще се примиря и ще се опитам да стана по-добра
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #13 -: Декември 18, 2010, 23:01:44 »

ЧОВЕК С ЧИСЛО11:
    Интересно
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    gena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

• Град: София
  • « Отговор #14 -: Февруари 11, 2011, 16:54:19 »

Аз ли съм първата шестица. Е  можеби в голяма степен е така:)
     ЧОВЕК С ЧИСЛО 6
    Предразположеност към голям ръст в кариерата - чиновник от висок ранг или политик. Честен, енергичен, последователен. Творческа, емоционална, романтична и мечтателна натура. Като правило, нерешителен човек, идеалист.

Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright