Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Родните на единадесето число  (Прочетена 872 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 26, 2010, 20:59:52 »

Родените на 11-и стават прочути писатели, поети и художници

Числото единадесет, макар и напълно независимо, е сродно в някои отношения с числото едно, но е с много индивидуален и силен характер. Притежателите на това число са независими по природа, индивидуалисти по характер и оригинални в мисленето си. Те не са материалисти, но много често се радват на значително богатство, защото своите идеи превръщат в пари. Много често ги срещаме като прочути писатели, поети и художници. Много често са наследници на материални богатства и бизнес, но ги оставят в ръцете друг да ги управлява. Желанието им е сами да създават и своето да управляват. Родените на единадесети обичат много да пътуват. Тяхната религия е хуманността, а любовта към ближния има почти духовен характер.

ЕМОЦИИ И СЕКС

Те са малко неспокойни по природа. Те са колебливи и в ранните си години често пъти сменят партньора си. Имат силна интуиция и бързо усещат настроението на другите. Така предвиждат реакциите на други и предотвратяват допускането на грешки.

Числото единадесет не обръща внимание на малките изневери, защото по този начин задоволяват собственото си желание за промяна. Така новият човек прави преживяванията на единадесети по- интересни.

ОТРИЦАТЕЛНИ КАЧЕСТВА

Въпреки променливия им характер те се стремят да не изпускат нишката на живота си. Преценяват, че това може да им поднесе големи пакости в живота. Необходимо е да държат котвата на своя живот стабилна, защото в противен случай ще унищожат себе си и сигурността, която търсят.

ХАРМОНИЧНИ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ

Числото единадесет търси сигурност с помощта на околните. Те са пристан, където обектът може да се завърне. Половинката в живота на родените на единадесети трябва да свиква с честите им изневери, без които промени те не могат. Задръжките в сексуалния им живот нямат място. Те са задоволителни любовници, ако партньорът може да върви редом с променливите намерения на другия.

Щастливи числа са: 1, сродните на това число са съседното число 2 и сборът на числата 15, 24; както и съседното число 5 и сборът на числата 14, 23

Благоприятни дати: 1, 16, 25

Благоприятни дни са – неделя и понеделник.

Лоши месеци: януари, февруари, юли и август

Цветове, носещи щастие, са – зелен, светложълт, бял и розов.

Скъпоценни камъни, носещи щастие, са – перла и лунен камък

Болести - на кожата, хранопровода и нервно напрежение.

Предпочитана храна – редовно да приемат краставици, гъби, грозде, сок от цитрусови плодове.

НЕОБХОДИМИ СЪВЕТИ

Да бъдат предпазливи към промените, които толкова много желаят.

Като цяло това е едно от най-добрите числа и родените под него са наистина късметлии.

източник: chudesa.net
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Защо 108 e свещено число?
    Йога
    Админ 3 1793 Последна<br />публикация Септември 14, 2010, 16:50:15
    от Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Число на експресивността и подбор на партньора
    Астрология и нумерология
    Админ 1 922 Последна<br />публикация Февруари 13, 2010, 20:32:12
    от zaharisa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright