Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Професията зависи от числото на живота  (Прочетена 6995 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 26, 2010, 20:51:52 »

Ако си търсите нова работа или сте решили да се преквалифицирате, е добра идея да съобразите избора си със своята рождена дата

Ако все още се колебаете каква професия да изберете или мечтаете да се преквалифицирате, нумерологията може да ви помогне да направите правилен избор.

Най-напред определете числото на живота си. То се получава, като съберете датата, месеца и годината си на раждане. Ако сте се появили на бял свят например на 11.09.1968 г., сметнете 1 +1 +0 + 9 + 1 +9 + 6 + 8 = 35. Редуцирайте получения сбор до едноцифрено число. 3 + 5 = 8. Числото на живота ви е 8.

Ето и какви професии ви подхождат според това число.

1. Волеви и амбициозни, вие не се страхувате от предизвикателства и умеете да взимате решения. Либералните и творчески професии, както и ръководните длъжности, изглеждат специално създадени за вас.

2. Вие сте отличен сътрудник и обожавате да работите в екип. Можете да станете учител, лекар, медицинска сестра, фризьор, козметик, парфюмерист, бижутер, продавач.   

3. Много сте общителни, имате развита интуиция и сте лесно приспособими. Ще ви върви във всяка професия, която изисква контакти с околните. Можете например да станете търговец, журналист, туристически аниматор.

4. Методични, организирани, съсредоточени, упорити и прагматични - притежавате всички тези качества. Харесвате дейности, свързани с администрацията, икономиката, правото, инженерството.

5. Лесно се нагаждате към нововъведенията. Обичате да общувате и да пътувате. Предпочитате професии, свързани с много движение - екскурзовод, стюард, преводач, търговски пътник, репортер, но и актьор или адвокат.

6. Имате развито естетическо чувство и се справяте дори с най-заплетените проблеми. Можете да станете психолог, дипломат, социален работник, преподавател, треньор, но и архитект, вътрешен дизайнер, рекламист.

7. Умеете да анализирате всяка подробност, идеите ви са нестандартни и оригинални. Ще станете отличен лекар, учен, издател, програмист или... шпионин.

8. Родени сте да побеждавате. Подхождат ви професиите, при които трябва да се вземат бързи и навременни решения. Те могат да са свързани с финансовия сектор, полицията, политиката, спорта.

9. Нерядко превръщате хобито си в свое амплоа. Можете да работите в екип, съставен от съвсем разнородни личности, както и да прекарате живота си в чужбина. Добре е да станете социолог, етнолог, преподавател, журналист или... гадател.
    Активен

zaharisa
    Човек, обикновен.
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 120

« Отговор #1 -: Февруари 13, 2010, 20:42:47 »

3. Много сте общителни, имате развита интуиция и сте лесно приспособими. Ще ви върви във всяка професия, която изисква контакти с околните. Можете например да станете търговец, журналист, туристически аниматор.

Активен

"Бъди самият ти промяната, която искаш да видиш в света. "- Ганди
    Stardust
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

• Град: Universe
  • « Отговор #2 -: Април 08, 2010, 17:58:17 »

Охоо , моето число е 7 и съвпада с това , което съм избрала да уча
    Активен

Fantasy is an exercise bicycle for the mind. It might not take you anywhere, but it tones up the muscles that can.
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #3 -: Април 08, 2010, 22:33:29 »

А за 11? Има ли информация?
    Активен

ssacrifice
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 58

• Град: Sofia
  • « Отговор #4 -: Април 11, 2010, 18:04:55 »

pluton трябва ти числото 2 не 11 Усмивчица и на мен ми съвпада винаги съм харесвала право, икономика, администрация , а и завърших електро инженерство
    Активен

Горчива Истина няма. Тя е най-сладкото нещо. Да кажете грешките на хората, това не е Истина. Да кажете Доброто на един човек, да!
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #5 -: Април 11, 2010, 18:39:40 »

Мойто число не съвпада!
    Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #6 -: Април 11, 2010, 21:00:59 »

И при мен ще съвпадне когато завърша СУ и постигна една от целите си...
    Активен

Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #7 -: Април 12, 2010, 18:45:12 »

Значи сред науките единствено ми е интересна историята.Доста е увлекателна за мен!
    Искам като порасна и завърша училище да се занимавам с кино-актьор,сценарист,режисьор или продуцент.Искам да направя нещо за България също като този Димитър Митовски-един от тримата продуценти на Стъклен дом.Впрочем този сериал е доста интересен и със сигурност по-хубав от Психопат(Листопад)!
    Искам да  пиша поезия,разкази,романи и да се усъвършенствам.Тоест  от сега да ставам по-добър!"По-добър от сега" ми е мотото!
    Като резервен план се виждам археолог.
    Също така като порасна много искам да се занимавам с изследователство!Да изследвам мистерий-Йети,Бермудски триъгълник,Атлантида и неща от този род.
    Но най-много искам да покажа на хората,кое е истина и кое лъжа.Тоест да премахна всички маски и да покажа истинската част на нещата.

Активен
    incorrigi
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 161

« Отговор #8 -: Април 30, 2010, 17:00:51 »

Значи сред науките единствено ми е интересна историята.Доста е увлекателна за мен!
    Искам като порасна и завърша училище да се занимавам с кино-актьор,сценарист,режисьор или продуцент.Искам да направя нещо за България също като този Димитър Митовски-един от тримата продуценти на Стъклен дом.Впрочем този сериал е доста интересен и със сигурност по-хубав от Психопат(Листопад)!
    Искам да  пиша поезия,разкази,романи и да се усъвършенствам.Тоест  от сега да ставам по-добър!"По-добър от сега" ми е мотото!
    Като резервен план се виждам археолог.
    Също така като порасна много искам да се занимавам с изследователство!Да изследвам мистерий-Йети,Бермудски триъгълник,Атлантида и неща от този род.
    Но най-много искам да покажа на хората,кое е истина и кое лъжа.Тоест да премахна всички маски и да покажа истинската част на нещата.

Желая ти късмет с изтината.
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Април 30, 2010, 17:52:49 »

Мерси!
    Активен
    Mira_X
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

« Отговор #10 -: Юни 03, 2010, 12:37:13 »

Моето число е 9. Още от много малка, то си ми беше най-любимото. Не се занимавам с нито една от изброените професии, но това което уча изисква да имаш такива умения Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Юли 15, 2010, 14:42:41 »

хахахаха веднага се преориантирам към шпионската деиност Усмивчица
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #12 -: Август 11, 2010, 16:19:45 »

От рожденната да та числото ми е 5 и хич не подхожда написаното Усмивчица
    Инак любими числа са ми 6 и 7.   И те най-ми отиват, но не напълно. Обичам заплетени работи и ме влече психология, интересно ми е да изследвам хората от вътре! А идеите ми са си направо странни, нелогични Ухилен
    « Последна редакция: Август 11, 2010, 16:27:23 от nia.boneva6 » Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #13 -: Август 11, 2010, 17:45:18 »

Хехе:) Явно борбено преследвам характеристиките на моето число 9:)
    Активен
    Infame
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Хедонист

« Отговор #14 -: Август 11, 2010, 18:02:34 »

Това според мен дава само ОБЩА насока, виждате, че изброените професии (някои от които са "шпионин"  Веселяк ) са по няколко за цифра. Лично аз съм цифра 9, но например изобщо не се интерсувам от това да ставам гадател - интересно би ми било да ми гледат, но аз не бих работил нещо такова. Първо не ми харесва и второ аз не обичам да служа на хората, а тази професия е от този тип.

Цитат
    Числото 9 се свързва с целостността и висшето постижение, тъй като е последното число - най-голямото от първите девет - и поради факта, че бременността при човека трае девет месена. Страх от тъмното, нужда от любов, избухливост - това са характеристиките, присъщи и на числото 9, и на децата. Други негови качества като желанието да се помага на хората, привързаността и състраданието идват от присъщите черти на майчинството.

Числото 9 представлява и преход между едноцифрените и двуцифрените числа; в нумерологията това е символ на интуицията. То се свързва с творчеството, тъй като се състои от три тройки.

Целостността на числото 9 и неговата самодостатъчност се подсилват от факта, че в кръга има 360° и че 3 + 6 + 0=9. Нещо повече, ако се съберат множителите от всяка позиция в таблицата за умножение на деветката, пак ще се получи сбор 9 (например 3x9 = 27; 2 + 7=9). С това число са свързани също така арогантност и упоритост.

И още нещо прочетох  "delfin:
    26 ПРИЕМА ЗАПОВЕДИТЕ НА тВОРЕЦА, 11 И 22 СА ГОСПОДАРСКИ"

аз като съм роден на 22.11 ??
    Активен

Вечна младост, неограничена страст, изтънчени тайни наслаждения, необуздани радости и още по-необуздани прегрешения - ето какво го очакваше. А портретът щеше да носи бремето на неговият позор.
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright