Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Използвай силната си година  (Прочетена 1226 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 26, 2010, 20:50:51 »

Според китайския хороскоп целият човешки живот се дели на четиригодишни цикли. Във всяка година от живота си вие сте или слаби, или силни, или това е година за нови начинания, или завършвате нещо.

КАК ДА ПРЕСМЕТНЕМ СИЛНАТА СИ ГОДИНА
    1. Извадете от текущата година своята година на раждане.

2. От получения резултат извадете две.

3. Полученият резултат разделете на четири.

4. Дробната част от получения резултат (значението след запетайката, могат да се получат само четири варианта - 0,0; 0,25; 0,5; 0,75) умножете по четири.

Полученият резултат (числата - 0; 1; 2; 3) обозначава този цикъл от годината, в който сега се намирате.

Ако сте получили „2", то сега се намирате в силна година.

Пример:
    2008-1973=35
    35:4=8,75
    0,75.4=3
    Вие се намирате в година „3".

2 - време, когато силите на природата ви помагат, във всичко ви върви, късметът е с вас, решителни и смели сте.

3 - време, когато ви предстои да събирате плодовете на своя труд, да помислите как да запазите урожая и да го увеличите. Време, в което трябва да се подготвите за трудната следващата година.

0 - време, когато някой ви пречи, всичко ви пада от ръцете, търпите неудачи. Година, в която не трябва да се карате и спорите. Трудно ще ви е да побеждавате, но трябва да се вземете в ръце и да дочакате годината, когато животът ви ще се промени към по-добро.

1 - време, в което трябва да запазите силен духа си и да започнете нови дела. Време, в което трябва да използвате всичко, което може да ви донесе изгода, успех, пари. Това е година подобна на пролетта - нужно е да посеете зърната за вашия бъдещ успех.
    Активен

zaharisa
    Човек, обикновен.
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 120

« Отговор #1 -: Февруари 13, 2010, 20:52:48 »

0 - време, когато някой ви пречи, всичко ви пада от ръцете, търпите неудачи. Година, в която не трябва да се карате и спорите. Трудно ще ви е да побеждавате, но трябва да се вземете в ръце и да дочакате годината, когато животът ви ще се промени към по-добро.
    Активен

"Бъди самият ти промяната, която искаш да видиш в света. "- Ганди
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright