Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Примерен нумерологичен хороскоп за целия живот  (Прочетена 1415 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 26, 2010, 20:38:20 »

Ето една примерна рождена дата: 21. 03. 1963 г. Нулата /нулите/ в нея не се зачитат и не се сумират. Всичките други цифри се събират и сборът им се свежда до едно цифрено число: 2+1+3+1+9+6+3=25. Сборът е двуцифреното число 25, което трябва да сведем до едноцифрено: 2+5 = 7, Т. е. числото на живота е божественото число 7. То носи щастие и успехи на притежателя си от люлката до гроба. Щастливи , успешни, удачни години са тези, които съдържат седмица 1970, 1977, 1987, 1997, 2007 и т. н.

Щастлив месец е юли, защото е седмия месец на годината.

Щастлив ден е неделя, защото е седмия ден на седмицата.

Щастливи часове са 7 сутринта и 7 вечерта.

Щастливи дати от всеки месец са 7, 17, 27.

Казва се информацията, записана срещу числото 7.

Ето и друг пример: рождената дата е 03. 03. 1949 г. Нулите в нея не се зачитат. Сумираме всичките й цифри: 3+3+1+9+4+9=29. Сборът е 29, но като съберем 2+9 получаваме двуцифреното число 11, което не се свежда до едно- цифрено, т. е. не се променя. И така числото на живота е 11, а както вече знаем, това е числото на съдбата, от която никой не може да избяга. Щастлив месец е ноември, защото е единадесетия месец на годината.

Щастлив ден е понеделник, а също и четвъртък.

Щастливи часове са 11 преди обяд и 11 вечер.

Щастливи дати от всеки месец са : 1, 11, 21, 31.

Казва се информацията, записана срещу числото 11.

Ако искаме да си направим хороскоп за определена година ,просто събираме числата на деня и месеца от рождената дата с тези на определената от нас година .
    Например: рождената дата е 15.02.1976 г.,а хороскопът ще е за 1998 г. Сега сумираме 1+5+2+1+9+9+8=35. Сборът свеждаме до едноцифрено число -3+5=8. И така :числото за годината е осем, атова означава отлично здраве и много пари през цялата 1998 година. Казва се информацията,записана срещу числото осем. Щастлив ден е понеделник. Щастливи часове са 8 сутринта и 8 вечерта. Щастливи дати са 8, 18, 28 от всеки месец.

Хороскоп за даден месец от годината се прави като съберем числото за годината с номера на месеца, който желаем.

Например: числото за годината е 8 , а месецът е октомври с номер 10. Нулата не се зачита и не се сумира. Събираме 8+1=9. Значи деветка е числото за месеца. Щастливи дати са: 9, 19, 29; щастливи часове-9 сутринта и 9 вечерта ; щастлив ден- вторник. Казва се информацията , записана срещу числото 9.

Ако желаем хороскоп за деня / за определен ден от месеца / , просто трябва да съберем числото за месеца с датата за определения от нас ден. Например : числото за месеца е 9 , а датата за деня е 11. Сега събираме 9 + 11 = 20 . Нулата отпада ,не се зачита и остава само двойката . Числото за деня е 2 - слабо число . През този ден не вземайте важни решения и не си поставяйте големи цели, защото всичко ще бъде напразно, всичките ви усилия ще отидат на вятъра. Това е ден на колебания , нервни изблици , разочарования. По- добре оставете нещата да си дойдат сами на мястото, не се напрягайте излишно,почивайте си.Мислете за приятни неща.

В началото споменах , че на всяко число съответства определено здравословно състояние .

Имам предвид числото на живота . Не е задължително всички изброени болежки да нападнат едновременно личността , но поне 2 - 3 от тях се обаждат при напредването на възрастта . И така :

1.       слаба костна система, слаби зъби, неврози, кожни заболявания , гинекологични заболявания, песъчинки или камъни в бъбреците ,

2.       аритмия, тънки кръвоносни съдове, слаби гласни струни и бели дробове, проблеми с дихателните пътища, страхова невроза,

3.       проблеми с храносмилането, нервен стомах , колит , гастрит, а понякога и язва, слабо място е коремната кухина ,

4.       бъбреците, щитовидната жлеза / гуша, базедова болест/, проблеми с гърлото, слаби зъби, често главоболие от преумора и недоспиване,

5.       проблеми със зрението, костната система е слаба, болки в ставите и шипове, слаби нерви, аритмия, лошо оросяване на крайниците, пясъци или камъни в бъбреците, асансьорно кръвно налягане.

6.       слаби места са : черен дроб , жлъчка , зъби ,често нарушена обмяна на веществата , глезени и ходила

7.       бели дробове , дихателни пътища ,шипове по гръбначния стълб, колики, гастрити и склонност към образуване на тумори ,гинекологични проблеми.

8.       колити , гастрити , язви на стомаха и дванадесетопръстника , асансьорно кръвно налягане, слаби зъби, аритмия, бодежи в сърдечната област, болки в ставите, артрит, понякога ипсихични заболявания, страхова невроза .

9.       отлично здраве или поне-много добро здраве . заболявания на нервната система , парализи , болестта на Паркинсон , хипертония , очни заболявания, диабет, бъбречни кризи, нервен стомах .

11- и тук са валидни здравословните проблеми на единицата , но в много по - лека форма, защото Съдбата омекотява болежките значително .
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Забавен хороскоп « 1 2 »
    Астрология и нумерология
    Selinna 19 2362 Последна<br />публикация Януари 15, 2013, 16:44:19
    от Kissing You Good Night
    Хороскоп да или не « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    sunsea 19 1041 Последна<br />публикация Юни 14, 2012, 15:01:25
    от Sue
    Хороскоп на древните гърци
    Астрология и нумерология
    ~Schwarze_Sonne~ 0 861 Последна<br />публикация Юни 19, 2012, 14:57:40
    от ~Schwarze_Sonne~
    БЛАГОДАРНОСТИ НА ЦЕЛИЯ ФОРУМ от Ари!!!! « 1 2 »
    Послания
    Ariam 19 1471 Последна<br />публикация Октомври 02, 2012, 09:23:24
    от Sunshine(sun)
    Имам нужда от безплатен хороскоп
    Имам нужда от помощ
    Турист 0 163 Последна<br />публикация Ноември 04, 2017, 17:38:22
    от Турист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright