Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да намерим числото на живота си  (Прочетена 8119 пъти)
zagorka
Неактивен Неактивен

Публикации: 36

« Отговор #30 -: Януари 30, 2012, 01:29:39 »

Да раздвижим малко темата за числото на живота
Аз съм , една 9
Ще се радвам и други да пишат след мен
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #31 -: Януари 30, 2012, 01:40:42 »

Леле само аз ли до тук съм единица
Цитат
Единица - Лидер
Вие сте първопроходец, водач и командир. По природа сте позитивна личност и притежавате силна индивидуалност. В живота ви е запазено мястото на лидер в изкуството. Вие сте оригинална и съзидателна личност, притежавате и известна агресивност необходима ви, за да осъществите идеите си. Амбицията е едно от най-важните неща в живота ви и ви мотивира с всички сили да се борите за успеха, към който се стремите. Надарени сте със способността да управлявате и организации - както големи системи така и семейството. Упоритостта и волята са средства на вашата амбиция и вие умело ги използвате. Същевременно проявявате и отрицателни черти в моменти на недомислие. За вас е лудост да осъществявате идеите си дипломатично и желаете да ги достигнете със силата на волята, налагайки ги на околните. Склонни сте да критикувате  и да осъждате другите, но не им позволявате и те да посочват ваши слабости и пропуски. По природа сте чувствителни, макар че се опитвате да го прикривате. Изживявате силни чувства, имате склонност към поезия и музика, мислите повече със сърцето, отколкото с главата си. Бъдете предпазливи. Никога не налагайте своите мисли и идеи на другите, защото може да страдате заради това. Ако искате близките да ви уважават, тогава и вие трябва да ги почитате. Истинската любов не си поставя крайни цели. Богат е този, който дава, а не който взима.
Не съм такава бе, има някой неща, но повечето от написаното беше далеч в миналото.Сега е различно
Активен
Morena
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #32 -: Януари 30, 2012, 01:55:37 »

При мен се получава 11 ...  Безмълвие
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #33 -: Януари 30, 2012, 03:10:54 »

Е , значи 1+1=2 т.е. 2
Активен
Morena
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #34 -: Януари 30, 2012, 12:46:56 »

Не е 2, единиците не се събират, 11 си остава сега прерових в нета за числото 11, но няма много информация за него.
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

« Отговор #35 -: Януари 30, 2012, 13:27:37 »

Интересно!!!
Активен
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #36 -: Януари 30, 2012, 14:45:21 »

Девет ми се получава.
Ами, да, донякъде деветката ме описва.

Цитат
Не желаете да говорите много - мълчаливи сте по природа, но като кажете нещо, то е истински бисер.
Само ей тва е мноого далеч от истината.

Иначе, има неща от всички числа, които ми пасват отлично. Особено от единицата и тройката. Усмивчица
« Последна редакция: Януари 30, 2012, 15:37:14 от ИВЕВЕ » Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1649

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #37 -: Януари 30, 2012, 14:52:18 »

Ами, да, донякъде деветката ме описва.

Цитат
    Не желаете да говорите много - мълчаливи сте по природа, но като кажете нещо, то е истински бисер.

Само ей тва е мноого далеч от истината.

Хубаво е да е скромен човек и да се стреми към още по-високи постижения!
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #38 -: Януари 30, 2012, 15:05:02 »

Хубаво е да е скромен човек и да се стреми към още по-високи постижения!

Скромността, определено, не ми е силата...  Веселяк

Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #39 -: Януари 30, 2012, 15:40:37 »

Всъщност от сбора на числата се получи 38 и като ги събрах стана 11..
    намерих това за 11 ...
    Цитат
    Получаваме двуцифреното число 11, което не се свежда до едноцифрено, т. е. не се променя. И така числото на живота е 11, а както вече знаем, това е числото на съдбата, от която никой не може да избяга. Щастлив месец е ноември, защото е единадесетия месец на годината.

Щастлив ден е понеделник, а също и четвъртък.

Щастливи часове са 11 преди обяд и 11 вечер.

Щастливи дати от всеки месец са : 1, 11, 21, 31.
    Число на Съдбата. Този, който го носи по рождение, е галеник на Съдбата. Тя ръководи всичките му постъпки, целия му живот. Издига го високо над останалите хора, предпазва го от житейски бури и проблеми, често вписва името му в голямата история и голямата политика, прави го важен фактор, глези го. Но когато реши да го накаже, Съдбата е безпощадна.
    Наказанието й е толкова сурово, че изглежда невероятно. Противоречиви натури: Затова трудно откриват адекватния партньор, доста често се сблъскват с предателство, което не понасят органично. След това в живота им настъпва неблагоприятен период. Изобщо съществуването им е постоянна борба.
    Активен
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #40 -: Юли 24, 2012, 10:24:53 »

Аз съм чела други неща за 7-ата,а и за всички останали
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    ники
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 44

• Град: Плевен
  • « Отговор #41 -: Юли 25, 2012, 08:13:12 »

Ето ме и мен по-подробно!

02.08.1996 =2 + 8= 10

1+9+9+6=25

25+10=35

3+5=

8

Осем е числото ми и не отговаря на даденото определение.То няма значение,де....числото представя код-какъв си бил в минал живот,какъв можеш да станеш и т.н....Но аз ненавиждам бизнеса,както и точните науки!  Ухилен

Иначе друго число,което често ме съпътства е 14

Роден съм на 02.08.1996 в 21:45. Усмивчица

Аз съм роден на същата дата само че друга година Усмивчица 02.08.1978 .И моето число е 8 Усмивчица
    Числата който ме съпътстват през годините са доста.преди ми вървеше на датата 13.02 всяка година на тази дата ми се случваше по нещо хубаво (майка ми е родена тогава).Последните няколко години ми върви на числото 12.12(колата ми е с такъв номер, всеки ден виждам на часовника 12.12 и други съвпадения)ПО едно време се бях изплашил да не предвещава нещо лошо :)ама толкова време нищо не ми се е случило Усмивчица
    « Последна редакция: Юли 25, 2012, 09:08:08 от ники » Активен

Dinny
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #42 -: Ноември 30, 2012, 16:42:22 »

Привет на всички и от мен.
    Моето число също е 8, когато събера всички цифри от датата на раждане и годината, но се редуцира от 26.
    Доколкото знам, това има голямо значение, защото аз въобще не съм материалист, да не говорим, че почти се отвращавам от света на бизнеса, политиката и другите такива неща.
    Някой знае ли как се съчетава влиянието на 26 с този път на живота 8?
    Ще съм признателна да ми разясните.

Активен
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 422

« Отговор #43 -: Ноември 30, 2012, 17:15:58 »

Привет на всички и от мен.
    Моето число също е 8, когато събера всички цифри от датата на раждане и годината, но се редуцира от 26.
    Доколкото знам, това има голямо значение, защото аз въобще не съм материалист, да не говорим, че почти се отвращавам от света на бизнеса, политиката и другите такива неща.
    Някой знае ли как се съчетава влиянието на 26 с този път на живота 8?
    Ще съм признателна да ми разясните.

Добре дошлъл/дошла Динни! При мен положението е същото 8 - 26.
    По мой наблюдения си се справям доста добре в бизнеса и
    работата изобщо. За политика незная, нямам наблюдения върху себе си.
    Според мен човек може да се реализира в среда към която никога не е проявявал интерес
    (дори в среда към която изпитва някаква неприятна емоция) и това да доведе, до доста здравословни резултати.
    Относно пътят на живота, кой може да каже дали се определя от една цифра, от съотношение между цифри или от нас самите?
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Wiki_
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 31

• Град: София
  • « Отговор #44 -: Февруари 17, 2013, 21:45:14 »

Нещо се обърках в сметките.Родена съм на 27.12.2000.Някой може ли да ми пресметне точно?
    Активен
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright