Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да намерим числото на живота си  (Прочетена 8714 пъти)
bars_i
Гост
« Отговор #15 -: Юни 18, 2010, 17:18:31 »

Аз съм 6 и 7, и малко 3, ама от шестицата: здравето ми хич, ама хич не е крехко, не се обиждам лесно (само ако е предназначена за мене обидата) и хич не съм ''грациозна и чаровна'' . От 7-цата едва ли ще си изпатя от любовта, общо взето-тъй стоят работата. Усмивчица
Как 6 и 7 и малко 3? Според правилото нещо не се получава или просто така ти харесва?
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #16 -: Юни 18, 2010, 17:55:37 »

Няма за мен правила. ето:
От 3-Вие сте човек с особено, само ваше излъчване. Психиката, духът и душата играят голяма роля в живота ви, защото добре разбирате и лесно прониквате в същината на нещата. Не губите време за неосъществими работи, тъй като разбирате, че животът не е само игра и веселие. Притежавате разнообразни таланти и трудно избирате начина и формата, чрез които да изразите това, което е у вас и което чака да излезе на бял свят.
От 6-Имате възвишени идеали и голямо желание да ги достигнете. Любовта е една от ''владетелите'' на вашия свят. Смисълът на живота пък виждате в това да помагате на хората. Вие сте първични, обичате истината.Жената тук е с музикални наклонности. Не сте себични. Ако ходите редовно пеша и се занимавате с плуване, ви очакват приятни старини без особено големи неприятности.
От 7-Мисловна и аналитична натура сте. Непрекъснато се опитвате да откриете дълбокия смисъл на нещата. Не се задоволявате с повърхностните работи. Медитирането и анализирането може да ви доведат до някои древни и нови истини, особено ако в тези си занимания се придържате към мистичната и окултна линия.Близки са ви мистичните системи и философии (религиозните-не!). Вашата отнесеност ви отдалечава непрекъснато от околния свят, но не се притеснявайте от това. Вслушвайте се най-вече в собствения си глас.
« Последна редакция: Юни 18, 2010, 18:05:16 от nia.boneva6 » Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• Град: София
  • « Отговор #17 -: Юни 18, 2010, 18:37:55 »

nia, числото на живота се намира като се съберат всички числа в рожденната ти дата.
    Например ако някой човек е роден на 18.06.1998 г, то тогава неговото число на живота е:
    1+8+6+1+9+9+8= 42= 4+2= 6
    Само 11, 22 и 33 не се редуцират съответно до 2, 4 и 6, защото това са господарски числа.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #18 -: Юни 18, 2010, 18:49:11 »

Ахаааа, научих нещо ново, само че нямах пред вид това, просто казах какво е вчрно за мене от написаното, не говорех за цифрите. Ама благодаря за информацията! аз... 12.12.1997, значи: 1+2+1+2+1+9+9+7=32=3=2=5   
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #19 -: Юни 18, 2010, 18:52:15 »

Само дето не ме бива в ''писателството'' , повечето от другите работи са верни. Усмивчица
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #20 -: Юни 18, 2010, 19:07:25 »

Ахаааа, научих нещо ново, само че нямах пред вид това, просто казах какво е вчрно за мене от написаното, не говорех за цифрите. Ама благодаря за информацията! аз... 12.12.1997, значи: 1+2+1+2+1+9+9+7=32=3=2=5   
    [/quote
     А аз се чудех защо nia.boneva6 си харесва 6 и 7 и малко 3
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #21 -: Юли 15, 2010, 14:40:17 »

а аз съм една отлична 7ца- напълно отговаряща си
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    До
    Гост
    « Отговор #22 -: Септември 14, 2010, 02:20:53 »

Аз съм си 5-ца... и денят ми е 23=2+3=5 и месеца ми е 5-я... и сбора на рожденната ми дата с годината е пак 5.... И отговаря в 90-95%... и характеристиката ми за рожденния ми ден от месеца, демек 23-то число, си отговаря на 99%...ако прибавим и мистичното му, а понякога и фатално значение, което на места го застъпват с факти с катастрофи свързани с това число (някои събития като например с Хитлер), че хромозомите били 23, че Христа се смятал за роден на 23-то число и т.н., и т.н., и т.н. - дали е вярно... кой знае, но става чудна картинка!
    Честито на печелившите!!
    ПС: Веско, гледам, че и ти си на 23-ти... и си и 5-ца.
    Активен
    Good_Eyez
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #23 -: Октомври 01, 2010, 22:54:20 »

Аз си бях направил подробен нумерологичен хороскоп. Аз съм на 28.07=1983 = 2+8=10 + 7=17+1=18+9=27+8=35+3=11

Искам само да кажа че цялото число не е характеристика на човека, а съдба -  в смисъл това трябва да постигнеш.

Ще рече че трябва да постигна духовни истини и да споделя с хората. Но има много числа - примерно имам кармично число 13, означава ,че си изпалзвал таланти за лични цели, егоизъм и жестокост. 
    Активен
    toro
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #24 -: Октомври 24, 2010, 10:31:39 »

Моето число е 108 , всеки може да научи какво значи то . Не си придавам важност и не си го избирам , но
    това ми се е паднало. Имам си и обяснение за това , а то хич не е голословно .
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #25 -: Октомври 24, 2010, 11:01:37 »

toro числото на Good_Eyez примерно от предния пост е:2+8+0+7+1+9+8+3=38=3+8=11=1+1=2.
    Това е числото на Good_Eyez.
    И в описанието на темата в началото числата са от 1 до 9.
    Ако правилно си смятал твоето е 9.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    toro
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #26 -: Октомври 24, 2010, 11:17:40 »

Така пресметнато , сигорно е 9 , но аз визирам друго .Роден съм на 10 . 08
    така пък го смятам аз ....
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #27 -: Октомври 24, 2010, 12:48:39 »

Ето ме и мен по-подробно!

02.08.1996 =2 + 8= 10

1+9+9+6=25

25+10=35

3+5=

8

Осем е числото ми и не отговаря на даденото определение.То няма значение,де....числото представя код-какъв си бил в минал живот,какъв можеш да станеш и т.н....Но аз ненавиждам бизнеса,както и точните науки!  Ухилен

Иначе друго число,което често ме съпътсва е 14.

14/88 значи Хайл Хитлер,ЛОЛ! Веселяк
    Междудругото Хитлер,смята се,че е умрял на 14.04.1945  Ухилен  Доста са ми съвпаденията с него!

Роден съм на 02.08.1996 в 21:45. Усмивчица

Активен
    prikazka
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 91

« Отговор #28 -: Ноември 21, 2010, 19:34:18 »

Аз съм 7-ца
    И ми отговаря на 100%

Седмица - Мислител
    Мисловна и аналитична натура сте. Непрекъснато се опитвате да откриете дълбокия смисъл на нещата. Не се задоволявате с повърхностните работи. Медитирането и анализирането може да ви доведат до някои древни и нови истини, особено ако в тези си занимания се придържате към мистичната и окултна линия. Задачата на вашия живот е да се занимавате с лечителство. Ще лекувате себе си и околните с енергия. Близки са ви религиозните и мистични системи и философии. Вашата отнесеност ви отдалечава непрекъснато от околния свят, но не се притеснявайте от това. Вслушвайте се само в собствения си глас, защото сте на прав път - да опознаете себе си и другите. Ще си изпатите заради любовта, но няма истински чувства без страдание и болка. Ако за спътник в живота си намерите личност от вашия знак, между вас ще се изгради прекрасна хармония, на която мнозина ще завидят.
    Активен
    lia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 11

• Град: България
  • « Отговор #29 -: Декември 17, 2010, 13:45:26 »

Много сте сладки всички ,и аз много ви се радвам и наред с това някак се гордея и ми е мило ,че не спирате да търсите и разсъждавате -страхотни сте ,усета е неописуем.
    Сега за да не се заблуждавате давам пример с тази дата и моля Рабено да ме извини нищо персонално към него ,че нещо което не знаем не бива да го отричаме и то не значи ,че не е валидно .
    Сега ще го помоля да се замисли и да ми каже колко от написаното отговаря за него .Естествено ,че съдбовният път се дели на 4 периода и сега надали ще има база за сравнение как е преминал като изпитания ,но все пак ..

02.08.1996
    35=8
    17=8
    Съдбовният път е под вибрация 8 в този живот и ти не можеш да го промениш ,ще усвояваш уроците на осмицата ,чрез мъдрост и знания натрупани чрез опита,търпение и отговорност,финансова обезпеченост или фалит ,предпазливост,ограничение и самоконтрол.От минал свой живот носиш белезите на сътрудничеството .Бил си всеотдаен,помагал си на другите но не винаги и на себе си .Бил си изложен на опасности ,разочарования и провали ,поради лоши съвети,неподходящи връзки и партньори.трябвало е да работиш за цялото без да се обезличаваш и изтъкваш,воден от общата кауза.Това ти е запазило спомени и опитност които идват и в този живот като продължение .Съвсем закономерно идваш под вибрация 17 ,понеже имаш силен духовен опит.Изборът ти е чрез Любовта и Мира да преодолееш  трудностите в началния период от живота си,а също и несполоките в лични отношения и работа.Съдбовният път те е белязал с вибрацията на безсмъртието –името ти ще остане след теб ,ако следваш съдбовната си мисия и не се провалиш.Съдбата те е дарила с изключително щастие.От р.дата и съд.път виждам ,че вибрацията те прави вечно треперещ,но не за материални блага ,а за по простички неща –да не останеш без подслон или храна.И ВМЕСТО ДА СТОИШ И ДА СЕ ТРЕВОЖИШ,си дай сметка ,че сигурността не пада от небето,не се вживявай в своята трагедия когато ч няма,защото в един момент може да настъпи наистина –предизвикана от теб.Работи и сигурността ще ти е спътник,няма да те подмине.Такааааааа вибрациите на р.дата 2.08.показват ,чеси много витална личност изпълнена с енергия,жизненост ,сетивност и повишена сексуалност.Това ще са и сериозните изпитания за духа който ще трябва да уравновесява поривите на сетивата  и желанието за емоции на физическо ниво-сексуалност ,суетност или чревоугодство.Имаш усет към материята и добре боравиш с нея .Вродено ти е пространственото виждане ,модерните технологии не са ти чужди и можеш да правиш научни открития.Самият ти си неспокойна и търсеща натура жадна за новости и емоция.С тази дата идват потомци на древна раса ,присъединила се към космическите недоволници,и след като след време авантюрата ги е разочаровала и съществата от някой звезди  в съзвездието Орион признали грешката си.Оттогава работят за каузата на Светлината.Притежаваш в характера си –гъвкавост дипломатичност,желание за сътрудничество и работа в екип.Вибрацията на 2 може да те подложи  на уроци по толерантност,умение за общуване,смирение и на приемане на действителността…..
    И в този ред ,мога да анализирам всичко ,Число на развитието,напостижението,на основното влияние,на житейските върхове и ….става една картина на живота .Но според мен най-важно е да следва всеки своята житейска миссия ,всяко отклонение води до провал и много неуспехи и загубено време.Защо ни е да учим един урок няколко пъти ,и всеки път по-труден.
    Един номерологичен анализ е като пътна карта ,но по коя магистрала ще тръгнем избираме ние .Няма неверни числа ,а само грешни тълкувания .Това е нашия персонален код-ключ във всемира като космическо ЕГН .

Ето ме и мен по-подробно!

02.08.1996 =2 + 8= 10

1+9+9+6=25

25+10=35

3+5=

8

Осем е числото ми и не отговаря на даденото определение.То няма значение,де....числото представя код-какъв си бил в минал живот,какъв можеш да станеш и т.н....Но аз ненавиждам бизнеса,както и точните науки!  Ухилен

Иначе друго число,което често ме съпътсва е 14.

14/88 значи Хайл Хитлер,ЛОЛ! Веселяк
    Междудругото Хитлер,смята се,че е умрял на 14.04.1945  Ухилен  Доста са ми съвпаденията с него!

Роден съм на 02.08.1996 в 21:45. Усмивчица

« Последна редакция: Декември 17, 2010, 15:01:28 от Модератор » Активен

Най-великата доблест не е в това никога да не паднеш, а да се изправиш всеки път, когато паднеш.
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright