Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Следите на душите - Д-р Майкъл Нютон  (Прочетена 6263 пъти)
Sue
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #30 -: Декември 16, 2011, 18:04:13 »

Извадки от "интервю", по метода на Нютън за регресивна хипноза "Живот между животите".
    Интервюто не е включено в никоя от книгите на Нютън и е проведено при дипломиран ученик от института на Нютън. Самият Майкъл Нютън има четвърта книга от поредицата за пътя на душите, която е съставена от такива интервюта - проведени при други психотерапевти.

За достоверността на написаното ще трябва да разчитате на вътрешния си глас. Или ясновиждането, ако работите с такова...

-   Добре. Попитай този до теб, дали е водачът ти? Аз казвам „водач”, но питай, дали това е действително вярно. Дали ти е водач?
    -   Мисля ,че да. Да!
    -   От дълго време ли ти е водач?
    -   Не, всъщност не!
    -   Попитай, защо сега ти е станал водач?
    -   За да ме подкрепя  при преражданията ми на Земята.
    -   Да не би да си преминал през друга фаза? Заради това да си сменил водача си? Той те подкрепя в новата ти фаза?
    -   Изглежда, че съм започнал с нови прераждания.
    -   Добре. Попитай дали той може да ти разкаже нещо повече или трябва да отидем на друго място, за да разберем за твоите задачи в живота, заради които си започнал новите инкарнации.

-   Виж с какво още се занимаваш в света на душите?
    -   Мисля, че също правя такива форми. Това е друго нещо.
    -   Отиди там, където правите такива форми. Виж, дали сте сами или има и други.
    -   Има и други души. Прилича на работилница. Има различни инструменти. Прилича на ковачница.
    -   Добре, сега получаваш впечатление какво правиш тук. Защото тук си в група с напреднали.
    -   Когато формата е готова, тя има само структура, без цвят. Като тримерна скица. В работилницата има източник на светлина, пред който поставяме тези структури.  Те биват осветени така , че да получат различни цветове. Различни енергии. /След сеанса намираме точното изображение на структурата – додекаедър с различни цветове на всеки лъч/
    -   Какво става, когато получат различни енергии? За какво ги ползвате?
    -   Даваме ги на други хора, който ... Различните цветове, различните енергии, могат да лекуват различни неща . Също като картинката тук отляво (на стената има карта на стъпала с цветни зони за иглотерапия). Т.е. ако някой получи такова нещо, той получава достатъчно енергия, че да се излекува, ако това му е необходимо като ползва различен цвят. Обаче това трябва да са неплътни енергийни структури. Не мога да си представя, че получаваме такова нещо физически в ръцете си.
    -   Енергийна структура... Разбираш ли изцяло това, което описваш?
    -   Да, това е. .. Когато дойдох в духовния свят, получих от водача си яке. И то послужи да ми помогне – да ме стопли, отпусне и излекува. Същата функция имат структурите. Ако някой нов дойде или пък дойде от живот , може да ползва такава структура или кристал от енергия, за да балансира енергията си. „Кристалът” е подходящ да излекува човека. Но мисля, че понякога изпращаме тези неща на Земята.
    -   Отиди в момент, в който изпращате тези неща на Земята. Какъв е този момент?
    -   Това е чрез църквата. Когато някой се моли в църква, той получава такава структура. Такъв кристал в ръцете. Забавно, хората не виждат , че се случва.
    -   Не е ли чудесно това?
    -   Да. Не е само в църквите . Просто в храм.
    -   Случва ли се и в други моменти, когато хората имат нужда от помощ или са затормозени с нещо?
    -   Може да се случи, но само когато водачите или „ангелите” на този човек го желаят. Не е необходимо. Всъщност главната задача е да изпращаме „кристалите” през храмовете. Там енергията е най-добра. Потокът от енергия (лъчът), който идва през купола, е най-добър за изпращането на тези структури надолу.
    -   Виж този поток от енергия? Можеш ли да видиш от къде идва?
    -   Виждам, че е вързан с духовния свят. Това , да. Но не смея да кажа, че е вързан към една личност или едно нещо.
    -   Имаш ли чувството, че е свързан с нещо много по-висше този поток енергия? С централен голям Източник?  Нещо, което е много по-висше от останалата реалност?
    -   Не директно. Всичко е свързано, това е така, но не виждам директна връзка с централен източник. По-скоро е мрежа и към Земята идват само лъчи. Но горе, в нашия духовен свят е тримерна мрежа от лъчи, които се пресичат в различни посоки.
    -   Има ли още нещо важно, което трябва да видиш тук?
    -   Друга душа ме поздравява в работилницата. Радва се, че съм дошъл. Но не е от моята духовна група.
    -   Не е от твоята духовна група, но е от групата ти по специализация?
    -   Да.
    -   Обучава ли ви майстор? Подкрепя ли ви?
    -   Да, има още някой, който е от по-високо ниво. Възрастен мъж в лилаво. Той идва понякога, за да ни дава нови неща. Нови структури, които ние можем да проучим. Но иначе сме независими в каквото правим.
    -   С това се занимавате?
    -   Да, защото от майстора получаваме скица. План как трябва да изглежда в крайна сметка. После трябва да балансираме структурата с инструментите от работилницата и с нашето знание за Земята и което знаем, че е добро за енергията на Земята.

-   Има ли нещо друго важно, което майсторът ти трябва да каже или да се случи?
    -   Не. По-скоро е време да отида при Съвета на Мъдреците.
    -   Попитай да отидеш при Съвета.
    -   Могат ли да ти кажат нещо повече за мисията ти на Земята?
    -   Формите, които правим, трябва да бъдат заземени към планетата. Необходимо е да слизаме (инкарнираме) от време на време на Земята, за да го правим. Да правим добра връзка между „кристалните” форми и енергиите на Земята.

-   Разгледай още наоколо и виж, дали има още въпроси.
    -   Странно ми е , че имам втори водач, но първият ми водач също присъства. Той е тук, но нямаме какво да обсъдим.
    -   Попитай какви са ролите на водачите ти? Питай единия каква е ролята на другия.
    -   Единият е онзи, с който започнах, когато бях роден. Той проследява развитието ми още. Другият е отговорен за земните ми животи. Да ми помага да не се отклоня много или да се загубя в земните енергии.

-   Виждам, че един от учителите в двора ме поздравява. Знаем се отдавна.
    -   Разгледай за подробности?
    -   Тя е била моя майка в мой предишен живот.
    -   Каква е реакцията и, като те вижда.
    -   Радва се. Отдавна не сме се виждали и тази случайност е приятна. Обаче продължавам към един парк, където има четири души. Четири човека.
    -   Как се чувстваш, че ги виждаш?
    -   Те са моето семейство, но не мога да видя детайли. Виждам, че се радват да ме видят. Във форма на топки са, но... не мога да разпозная кой е кой. Не се получава, не. Не виждам детайлите.
    -   Отпусни се и виж това, което е най-важно. Двамата ти водачи тук ли са?
    -   Този, който отговаря за мен на Земята е тук.
    -   Попитай защо ти дава да видиш тези топки? За да се срещнеш за малко със семейството си ли? За да се поздравите ли?
    -   Да, защото се чудех, дали въобще имам духовно семейство. Беше важно да видя ,че – да, имам духовно семейство.
    -   Попитай, дали това бяха същите пет души, които по-рано те бяха посрещнали при идването ти в духовния свят?
    -   Четири са същите, петият е някой, който още не мога да видя. Не разбирам, защо не мога да го видя.
    -   Възможно ли е да е взел твърде много енергия със себе си на Земята и за това да не можеш да го видиш?
    -   По-скоро има връзка с бъдещата и/му роля в моя живот. Нещо , което не мога да знам още и да видя. Дори не виждам, дали е добро или лошо, въобще не виждам връзката.
    -   Как се чувстваш да видиш останалите четири души?
    -   Радвам се. Искат да видят как вървят нещата на Земята.
    -   Преродили ли са се?
    -   Не тук.
    -   Не тук, на друга планета?
    -   Един е на друга планета. Другият не знам. Не се виждат ясно. Възможно ли е да са инкарнирани... ?
    -   Възможно е. Ако са се инкарнирали на Земята, може да са взели със себе си толкова много енергия, че в духовния свят да е останало малко и да не се вижда добре.
    -   Защото само един е наистина ясно – видим. Онзи, който се е преродил на друга планета. Останалите се виждат трудно. Някак са бледи.
    (тук има разходка до воден свят)
    -   Нека се върнем в духовния свят. Свържи се с още някой от групата. Приближи се и виж какво ще се случи.
    -   Един е с крила. Във въздушен свят. Един все пак е на Земята.
    -   Ок. Ще го срещнеш ли на Земята или вече сте се срещали?
    -   Не.
    -   Ще се срещнете ли въобще?
    -   Не, не мисля. Не мисля, че ще се срещнем в този живот. Моментът е такъв, че трябва да работим здраво. Трябва да сме по-самостоятелни този път.

« Последна редакция: Декември 16, 2011, 18:10:51 от Sue » Активен
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Душите близнаци « 1 2 »
    Духовни връзки и взаимоотношения
    delfin 21 5969 Последна<br />публикация Януари 08, 2010, 01:56:31
    от До
    Пътят на душите - Д-р Майкъл Нютон « 1 2 3 »
    Езотерика
    Админ 30 4720 Последна<br />публикация Януари 25, 2010, 17:04:52
    от Админ
    По следите на синът на Хитлер
    Любопитни факти
    Evolution 1 1359 Последна<br />публикация Октомври 02, 2010, 12:47:48
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright