Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: От къде се вземат индиговите деца?  (Прочетена 7091 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 24, 2010, 23:53:35 »

Замисляла ли си се някога каква е на цвят твоята аура? Зелена, златиста... Ами ако е синя? И то не просто синя, а тъмносиня, в загадъчно индиго?

Неуправляемият умник
    -Това дете е невъзможно! - Елка е готова да се разплаче. - Какво, нима трябва да напусна работа заради нея!? Тя проваля занятията в клас, понякога се държи просто непоносимо! Но е невероятно талантлива!

Пообърках се от тази толкова противоречива оценка на симпатичното момиченце. Приятелката ми, по съвместителство начална учителка, не престава:

- Представяш ли си, отивам тази сутрин на работа, Ирена ме посреща : "Вие сте прекрасна! Тази рокля страхотно подхожда на очите ви!" Чак се притесних – какво да й отговоря, след като само преди ден-два бях принудена да я изгоня от клас! Елка виновно повдига поглед:

- Толкова деца са ми на главата! Не мога да се занимавам индивидуално с нея! А с Ирена наистина трябва да се провеждат индивидуални занимания. И Елка знае това.

Момиченцето се интересува от абсолютно всичко. Защо живеем? Откъде се вземат децата? Какво са сълзите и защо плачем? Защо трябва да сме послушни и да учим английски и математика? И какви събития от предната вечер са накарали любимата й учителката да е толкова тъжна днес? При това Ирена понякога сама знае отговорите. Тя иска само да сподели мнението си.

Лош педагог?

За Ирена възрастният човек е информационен ресурс. Ако тя не може да получи отговори на въпросите си, просто губи интерес към този човек. Това дете, подобно на стотици други, придобива знания по някакъв мистичен начин – те идват при нея като откровение. Веднъж чула нещо, тя го запомня завинаги и иска да й се дава още и още! Само че има едно "но" - такива деца запомнят само това, което им е интересно.

- Преди няколко дни Ирена стана посред часа, събра си раницата и тръгна към вратата. На въпроса ми къде отива, отговори: "Вкъщи. Стана ми скучно с вас" - очите на Елка се напълниха със сълзи.

Опитът й да спре детето се провалил напълно:

- Обърках се. Искаше ми се да й се разкрещя, но това щеше да е абсолютно безполезно. Такива деца не понасят натиск. Докато се чудех как да постъпя, Ирена изчезна... Сигурно съм лош педагог.

Другите

Честно казано, Елка е прекрасен педагог. И не защото е моя приятелка, а защото разбира, че с такива деца трябва да се работи по различен начин. Училищната програма трябва да се нагажда според тях, а не обратното. Тъжното е, че Елка си остава заложница на изживялата времето си образователна система, в основата на която лежат страхът и твърдата дисциплина. Много учители до ден-днешен са склонни да окачват етикети на опърничавите деца. А на тях просто им е скучно в нашето училище и се учат за тройки. В същото време IQ на децата индиго е 130, а у много от тях е до 160 - това е показател за гениалност. За да се върнат тези деца към общоприетото поведение, в някои случаи медиците ги тъпчат с психотропни препарати, твърдейки, че те страдат от загадъчен недъг с наименованието "синдром на хиперактивност и дефицит на внимание". Резултатът е повече от печален. Интелектуалното им ниво пада и бъдещето на нацията се превръща в баласт.

Момичетата са различни...

Като се има предвид, че деца индиго са започнали да се появяват в началото на 70-те години на миналия век, може да се предположи, че сред днешната младеж има пришълци от бъдещето. Може би ти си една от тях? Познала си в лицето на Ирена себе си? Освен това ти си...

* хиперактивна, комуникативна и дружелюбна. Малко си разсеяна и леко тромава. Значи ти си индиго хуманист;

* отличен манипулатор. Упорита си в преследването на целите си и те те интересуват много повече от околния свят. Добре си сложена физически, но си податлива на пагубни пристрастия. Следователно ти си индиго концептуалист;  творчески човек, романтик. Ранима и сантиментална. Кльощава. Ти си индиго художник;

* заядлива и биткаджийка, знаеш всичко за всички. Поучаваш другите и не умееш да се приспособяваш. Малко по-едра си от връстниците си. Значи ти си индиго, "живееща във всички измерения".

Най-важното е, че ти знаеш своето предназначение още от дете. Интуитивно си отхвърляла всичко излишно. И сега си професионалист. На пръв поглед сякаш си постигнала всичко. Но ако наистина си индиго, никога няма да спреш да се развиваш.
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #1 -: Юли 09, 2010, 15:57:15 »

Защо трябва да сме послушни и да учим английски и математика?
    Е, на този въпрос никой не може да отговори. Може би няма отговор. А може би просто ни учат на глупости, а казват "запомни това, запомни онова". Странно Усмивчица
    Активен
    Alek
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #2 -: Август 02, 2010, 16:16:34 »

Винаги съм бил лош ученик.
    Всички ми повтарят колко сам умен. И как съм бил най-умното дете на тази възраст.
    Май нещо не се връзва ? 
    Къде е грешката ?
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #3 -: Август 02, 2010, 16:19:59 »

Винаги съм бил лош ученик.
    Всички ми повтарят колко сам умен. И как съм бил най-умното дете на тази възраст.
    Май нещо не се връзва ? 
    Къде е грешката ?

Може да няма грешка.

Тези критерии са малко относителни и понякога не се покриват точно.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Август 02, 2010, 16:32:23 »

Алек,аз съм същия!

Роден гений,който няма успех в даскалото много-много...
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #5 -: Март 20, 2011, 12:42:33 »

Ами аз? Среден успех 5,13. А пък съм скаран с половината даскало.... А като добавим и това, че виждам ангела си... Аз съм... ?
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    fatima
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 16

« Отговор #6 -: Април 28, 2011, 21:19:49 »

Познато ми е
    Активен
    dsfsd
    Гост
    « Отговор #7 -: Май 09, 2011, 15:39:23 »

alek e ti ako misli6 o6te 4e maikati 6ti kazva istinata koqto ti si misli6 4e ve4e si zaslujil da 4ue6 tva sa gluposti az maika mi sam q prebival ot boi kat po4na da me luje a az bqx oble4en v bqlo celiq nali e scarface
    apak ina4e teq u4ili6ta sa pulna glupost tuka 6a trqq vi pusnem malko muzi4ka 4e sam bil s nqkolko medala po matematika ama fomenta moga da vi pitam ne6to koeto nikoi estestveno nqma si naprai truda da go probva ama i koi bi si gubil vremeto? (matrix) ..
    osven 4e sme si4kite tapaci i naistina si ima nqkvi filmi s teq konspiracii a za kriticite da izlqzat na ulicata da prodavat droga i da vidqt kvi hora sa v na6ta durjava pak posle pomislite v gradove net sa malko po golemi ot nas ta stignete do drugite golemi gradove da vidite kvi hora ima ama kakto i da e az pak ne moga da si napi6a 6ibanoto izre4enie misulta mi podska4a po burzo ot kolkot opi6a koeto 6a re4e tapaci SPRETE DA GOVORITE za da mojem i nie ovcete net sme razbrali kvo trqq se prai da mojem da go probvame i da sxvanem kva mu e sxemata .Gledaite malko filmi gledaite genesis ima edin drug ruski film 2011 izleze stava film4eto su6to podobno na genesis obmislete malko i 6a moje da razpunete nqkoq druga misul ama 6a trqq poe4e po ulicata kato vurvq im praq ocenka na horata za sekundi ama faida kato ne moga da si prexvurlq misulta ot pravene na ocenka do manipulirane na horata
    za drugite net gi xvalqt teq deca indigo Ha da ne misli6 4e nqkoi po umen ot tebe 6ti dade da slu6a6 tva neto haresva6 ili da vidi6 tva koeto ti iska6 i nqma da te 4aka v zasada s 101 jelania

Писането на латиница не е разрешено!
    « Последна редакция: Май 10, 2011, 08:51:04 от Модератор » Активен
    Orb
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

• « Отговор #8 -: Октомври 28, 2013, 12:58:50 »

Според мен,те идва на земята с една много велика мисия да обичат и транслират любов ,неоходима за всичко! Абсолютна и безусловна
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #9 -: Октомври 28, 2013, 14:44:50 »

Идват на Земята като онези портативни приложения - майките им ги носят, кърмят, отчуват...
    Това са същества, които с прохождането започват да си гледат работата, за която са дошли. Познавам едни хлапетия - на по 13 - някакви суперменчета са и двете. Даже се майтапя, че Чък Норис се е учил от тях да е такъв корав.

Много пъти са успявали да ме стъписат с разни неща, които не могат да бъдат обяснени по рационален начин.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Индиговите и Кристалните Деца
    Децата индиго
    giti 9 6765 Последна<br />публикация Юни 30, 2011, 15:09:14
    от Gabbie Unfaithful
    За Индиговите и кристалните деца по БТВ на 29.08.09
    Обща тематика
    Админ 6 2861 Последна<br />публикация Декември 30, 2010, 22:09:29
    от nre
    За индиговите деца
    Децата индиго
    Админ 2 1832 Последна<br />публикация Юни 14, 2012, 03:08:28
    от X-R-ISTINA
    Духовните задачи на индиговите деца
    Децата индиго
    Админ 0 2092 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:40:07
    от Админ
    Размисъл за индиговите деца
    Всичко относно индиготата
    Kissing You Good Night 3 1340 Последна<br />публикация Юли 08, 2012, 13:41:24
    от Щуродино

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright