Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Деца Индиго - феномен на новото поколение  (Прочетена 3348 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 24, 2010, 23:41:56 »

В последно време много се говори за ново поколение деца с изключителни таланти. Тяхната цел е да се покаже пътя на хората към духовно равновесие и растеж. Това са децата Индиго.

Момиченце, което живяло в центъра на Латвия обожава да говори за този феномен. То много често преразказва нощните си авантюри, как пътува из целия свят и в космоса в своето астрално тяло.

Нейният баща успокоява себе си, а и другите, като твърди, че малката си измисля, но винаги приема съветите й когато нещо не е на ред с трактора му.

"Не знам как успява, но винаги знае какво не е на ред с трактора ми", казва баща й. Въпреки, че много учени на тази теория я отхвърлят като алтернатива, на всякъде по света се отварят сдружения, които да помагат и работят с децата Индиго.

Самото наименование произлиза от цвета на тяхната аура. А именно, установено е, че всеки човек е обкръжен от своята аура, която по правило се състои от цветове от дъгата.

При тези деца, в тяхната аура преобладава цветът на индигото, т.е. тъмносиния и лилав цвят. Този цвят символизира така нареченото трето око, центърът, който отговаря за интуицията и психическите възможности.

Понеже се смята, че при тези деца третото око е изцяло отворено, те са получили наименованието деца Индиго.

Въобще не става въпрос за деца, които могат да правят чудеса, да материализират или физически да променят предмети, а става въпрос за изключително духовни деца, които със своето поведение и знание от най-рана възраст объркват родителите си и хората които ги заобикалят.

С развитите морални сетива, любовта към живота, а много често и спомените на миналия живот, те се опитват да влияят върху околния свят и съзнателно дават да се разбере, че са дошли на свят с определена цел. Те представляват придвижването на духовната еволюция на човечеството.

Източник: actualno.com
    Активен

fatima
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 16

« Отговор #1 -: Април 28, 2011, 21:13:03 »

Самото понятие "индиго"в българия се използва като етикет.Това не ми харесва.Не се възприема правилно.Индиго хората са нормални както всички останали с някои различия - чувствителност ,проницателност и раздаващи любов.Това е непоносимо за хора които са свикнали да живеят за сметка на останалите,агресорите,измамниците и лъжците.Неуспорим факт.

Ние сме част от този Свят !!! За да сме тук има защо... Човешката природа го налага.
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #2 -: Май 02, 2011, 14:55:27 »

Еми по добре този етикет от колкото психично болни и не знам си какви глупости :Д
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Май 04, 2011, 22:55:07 »

Death_Blade^, за доста хора етикета "индиго" и определението "психично болни", са синоними.
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 369

• Град: Sofia
  • « Отговор #4 -: Май 05, 2011, 20:12:27 »

Death_Blade^, за доста хора етикета "индиго" и определението "психично болни", са синоними.

Еми тогава ще се научат че един етикет няма значение Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #5 -: Май 05, 2011, 20:26:44 »

Еми тогава ще се научат че един етикет няма значение Усмивчица
    Ами а, де.. ама не се научават Усмивчица Или може би ми се ще твърде бързо да станат нещата Усмивчица
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #6 -: Май 05, 2011, 22:31:54 »

Не знам какво момиченце беше това, но никой не ми е влияел така в последната година и половина!
    Вървя си днес по тротоара, а отдясно една кола. Вътре жена и малко момиченце на около 14. Не спираше да ме гледа, изключително дълбоки очи и много хубава усмивка! За около 4-5 секунди не откъснахме поглед и ако бях на 20% енергийно зареден, след тези секунди бях сигурно на 90% !
    От доста дълго време живея тук, далеч от родината и това е първият път, когато някой ми повлиява така.
    Все едно ме е прочела като книга разбирайки всичко за мен в рамките на 4-5 секунди и в същото време ме изпълни с толкова приятни чувства. Не може да се опише с думи, не и такива каквито има в моя речник..
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #7 -: Май 06, 2011, 11:51:03 »

Sita надявам се разбираш много добре че това е знак който ти е даден...
    Надявам се че и знаеш добре как да следваш знаците...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #8 -: Май 06, 2011, 12:18:03 »

Sita надявам се разбираш много добре че това е знак който ти е даден...
    Надявам се че и знаеш добре как да следваш знаците...
    Странното, Странник, е че почти винаги след такива хубави знаци, нощта в съня ми следват "психо атаки"..
    А иначе имам знанието да следвам знаците, но за да го приложа ми трябват малко повече, защото този знак с момиченцето е един вид изолиран, няма други, които да ми подскажат мъничко повече. Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Красиво и чувствително поколение деца измества децата бунтари
    Други деца на новото време
    Админ 2 3414 Последна<br />публикация Юли 09, 2010, 15:17:51
    от nia.boneva6
    Деца Индиго
    Видео клипове
    Админ 2 1741 Последна<br />публикация Февруари 14, 2011, 11:01:41
    от pluton
    Четирите типа деца-индиго « 1 2 »
    Децата индиго
    Админ 29 11316 Последна<br />публикация Септември 23, 2013, 16:06:22
    от Kissing You Good Night
    Индигови деца или деца под индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3212 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
    от Админ
    Коя организация помага на различните деца-деца индиго « 1 2 3 4 5 »
    За родителите
    Loli07.11 74 6530 Последна<br />публикация Март 22, 2013, 16:17:26
    от Kissing You Good Night

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright