Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Условия за ползване на форума  (Прочетена 11241 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Октомври 16, 2010, 15:23:24 »

1) www.indigota.com и екипа състоящ се от Администратори и Модератори не носят отговорност за съдържанието на коментарите и на материалите, публикувани на сайта.

2) Всеки потребител преди да пише във форума е длъжен да се запознае с правилата за писане във форума и да ги спазва.

3) Всички  авторски публикации и преводи, които се намират на сайта са защитени с авторски права и нямат право да се разпространяват в Интернет без упоменаването на източник(трябва да сложат връзка (хиперлинк) към източника). Използването на авторски публикации във вестници, книги, списания и др. писмени издания, не могат да използват публикациите без разрешението на автора на темите и собственика на сайта.

4) Никоя част от Вашите лични данни, получени чрез регистрация във форума, НЕ СЕ предоставя на трети лица, без изричното съгласие на лицето предоставило данните си.

5) Емейл адресите не се предоставят за ползване от трети лица.

6) Тези условия могат да бъдат променяни по всяко време.
    « Последна редакция: Октомври 21, 2012, 20:33:31 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright